Piektdiena, 22. jūnijā Vārda dienas: Laimdots Laimiņš Ludmila
Komentāri
Autorizējies šeit:
A
a
18 aprīlī, 13:04
Ja pameklejat youtube drduke kanalu tad viena no vina filmam ir teikt ka sis Breiviks darbojas cionisma varda. Baigais nacionalisms ne? Visadam Ellam un parejiem masu bernu slepkavas aizstavjiem pirms blaujat aizstavot slepkavu (un radat saubas par jusu nekaitibu abiedribai) ievaciet vairak info. Ps: tvnet nelava iekopet linku
K
kk
17 aprīlī, 16:04
cilvēki? latviešus, kuri aizbraukuši pelņā uz angliju arī būtu jāpšauj? pilnīgi slimi murgi ir to cilvēku uzskati, kas domā, ka Breivīks rikojās augstāka labuma vārdā. pilnīgi slimi...
J
jānis
17 aprīlī, 06:04
Tapēc nav jānogalina 77 bērni. Globalizācija un multikulturālisms ir neizbēgami procesi.
E
es
17 aprīlī, 06:04
Viņa ģīmim obligāti vajadzētu likt virsū migliņu. Tā vēl iedomājas sevi par varoni, kurš var ietekmēt pārējos.
J
Jozas > nu ja
16 aprīlī, 20:04
Tieši tāpēc es teicu - Breivīka galvā ir totāla putra. Mēģinājums radīt jaunu, mūsdienīgu, uz esošo situāciju balstītu ideoloģiju (Breivīks kaut ko tādu gribēja uzražot) beidzies ar neveiksmi. Un ne jau tāpēc, ka čalis apslaktēja pulciņu jauno sociķu, bet tāpēc, ka dažu Eiropas nacionālistu mēģinājumi izmantot cionistus cīņā par eiropeiskāku Eiropu jau pašā saknē lemti kraham. Jo tā ir neloģiska, nedabiska kombinācija.
A
aktuāli
16 aprīlī, 20:04
Tvnet novirza tautas uzmanību un nekad nerunā par aktualitātēm. Aktuāli Latvijai ir pavisam kas cits. Krievija prognozē pensijas vecumu - 65 gadi- ieviest 2047. gadā. Eiropa- pēc pārdesmit gadiem Latvija- jau šodien Valsts aplaupa vecus cilvēkus. Ir pārkāptas cilvēktiesības uz sociālo nodrošinājumu vecumā. Cilvēki, jūs taču arī apkrāpj. Un jūsu tuviniekus.
Ella Vetra
16 aprīlī, 20:04
Ejot uz Saeimu jāklausās šis:) http://www.youtube.com/watch?v=Yl6RZmM77zQ&feature=related
T
tvnetam
16 aprīlī, 20:04
a nu bet skaisti jūs ielikāt tos mēslupodus tai vietā kur jābūt iespējai komentēt
T
to>> un tālāk.. » Ella Vetra
16 aprīlī, 19:04
tas saucās N W O - N e w W o r l d O r d e r ....
H
heino
16 aprīlī, 19:04
Tak viss jau zināms nau ko iespringt. Cilvēks savu labklājīgo dzīvi ziedoja lai citi acis atvērtu.
T
tvnetam klozetpods
16 aprīlī, 19:04
uz tiem jūs d.. ršat?
Ella Vetra
16 aprīlī, 19:04
Gribu redzēt ko teiks vairums šeit un citur esošie kliedzēji par to kāds monstrs ir Breiviks, kad sāks realizēties tas kādēļ jau tagad Latvijas robežsargiem ir jāmācās arābu valoda:) Nezinājāt vai ne? Masu mēdiji nepateica. Nav jau grūti izsecināt no kāda līmeņa un kapēc tas nāk-ja robežsargi kolektīvi mācīsies arābu valodu, tad tas jau nozīmē, ka ir bijis iepirkums-par konsolidēto pilsonīšu naudiņu. Nu un kad būs samācījušies arābu valodiņu, tad mums te piekonsolidēs klāt kādas mošejas būvi, viņu uzturēšanu, pabalstus viņiem-nekustamā īpašuma nodoklīti jau vēl var pacelt. par velosipēdiem arī neviens nemaksā trotuāra nodokli. Ka tik lielie Breivika nīdēji nesakautrējās kad sāks realizēties tas kas tiek plānots.
B
BAz
16 aprīlī, 19:04
Ella shodien tik dusmiga,tapec ka virtuvee nav nomazgajushi traukus,jo visa diena bij jaamazga griida
A
Artūrs
16 aprīlī, 19:04
Un vispār man nav saprotams kāpēc žīds easo neatbalsta Breiviku. Breiviku atbalsta Izraēla, cionisti un masoni, pats galvenais, Breiviks ir žīdu masons, pāris dienas pirms Norvēģijas slaktiņa valdība un šie nogalinātie jaunieši pauda atbalstu Palestīnai un nosodīja Izraēlu un tās fašismu, Norvēģija pat gatavojās atzīt Palestīnu kā neatkarīgu valsti un tad nāca 22.jūlijs, kuluāros runā ka Breiviks esot cieši saistīts ar žīdu mossad.
1
1911 to Ella Vetra
16 aprīlī, 19:04
kur tāda radās, vienkārši gāž no kātiem nost, tāda varone ibio, vnk psc :D
S
ss
16 aprīlī, 18:04
Tur kāds cietušais vietējais arī bija?
F
fox
16 aprīlī, 18:04
Breiviku jāizlaiž no cietuma, lai staigā ,,vesels,, ! Nevajag tērēties tiesu darbiem, reklamēt slepkavu , viņa uzskatus un mocīt noslepkavoto radiniekus.
K
kāds tomēr arī domā
16 aprīlī, 18:04
nevis tikai uzķer infu, ko selektīvi pasniedz mēdiji. Liekas te varētu būt zināma daļa taisnības, citēju: ...................................................... "vēsais » Nu jā 16.04.2012 16:08 man arī šķiet, ka Breivīks ir provokators, protams, piemeklēts ar attiecīgām novirzēm. Un "KĀDS" ar tā i_diņa smadzenēm stipri pamanipulēja, pirms viņš ķērās pie slepkavošanas... Par šī "KĀDA" vai "KĀDU" patiesajiem plāniem mums vienkāršiem cilvēkiem ir grūti spriest. Ar slepkavošanu pasauli neviens neizmainīs uz labu. ----------------------------------- Diemžēl tā ir patiesība. Ja paskatās kā iekļaujas Breivika aktivitātes pasaulē notiekošā kopainā, tad skaidrs, ka šis ir viens no pasākumiem, lai sagatavotu sabiedrību 3.WW - tā dēvētajam "Civilizāciju karam`. Eiropas civilizācija pret musulmaņu civilizāciju. Tādēļ vajag ierindas eiropietim iestāstīt, ka visa ļaunuma sakne ir musulmani, tie pie visām Eiropas nepatikšanām vainīgi. Redz pat kādu miermīlīgu norvēģi, īstenu savas zemes patriotu noveduši tiktāl, ka šim cits nekas neatlika kā apšaut kādas partijas biedru bērnus, jo tā partija atbalsta čupošanos ar musulmaņiem un citiem nepareizajiem." .............................. Tas, ka viss notiek, liek tā arī uz lietam skatīties... bet liela daļa publikas visu uztver tikai ļooti virspuseji un izkliedzot neadekvatus saukļus :(
B
BAz
16 aprīlī, 18:04
ku cilveeki ir stulbi,breiviiks ir nogalinaajis daudzus cilveekus,un vins neesot vainigs u.t.t kipa slims un jaarrastee un peec tam jaalaiz valaa,psc,veel tagad tiesaasies gadus,lai pieraadiitu ka vins ir patieshaam vainigs,ka to nav izdariji neviens CITS
A
aaaaaaaaa
16 aprīlī, 18:04
pilnigi piekrītu Ellai! pilnīgi piekrītu Breivikam - kā jau viņš pats atzina - tas bija nepieciešams un viņam žēl, ka tas bija nepieciešams. Ne jau musulmaņi vainīgi, ka dodas labākas dzīves meklējumos, vainīga valdība, kas ļauj viņiem nekontrolētā daudzumā iebraukt. Katram jādzīvo savā valstī.
X
xcx
16 aprīlī, 18:04
es viņu atdotu vecākiem uz saplēšanu!
G
griezis_
16 aprīlī, 18:04
Ella, Tu esi malacis. Šīs konkrētās aitas gan domā tikai par to, ko pēc darba pirks rijamu un skatīsies pa TV.
E
ELLAI VETRAI
16 aprīlī, 18:04
Palasiju tavus komentārus un spriežot pēc visa - tev ir vajadzīga kaut kāda palīdzība! Un AR STEIGU!
A
Artūrs
16 aprīlī, 18:04
Ella Vetra ir forša meitene, nevis kā vecais impotentais petuhs easo un viņa krancis, trollis lulz.
P
paradokss
16 aprīlī, 18:04
ja viņš grib, lai eiropa būtu kā "vecā eiropa" pirms pāriem simtiem gadu, kad te tikai kristīgi baltie dzīvoja, tad arī tiesāt (tajā pašā dienā) viņu vajadzēja pēc tām pašām (vecās eiropas) metodēm - uz mieta, ar vienu spriedumu un sārtā iekšā. Nekādu jautājumu, cietušie laimīgi un nav, kas zombē citiem smadzenes ar kkādiem slimiem manifestiem.
H
h
16 aprīlī, 18:04
Hannibals Lekters
.
...gffflhghg;....
16 aprīlī, 18:04
..visi runā ko Breivīks izdarījis,bet neviens nerunā kādēļ!!!!....neesmu viņa fans,neatbalstu...bet domāju ka centās pievērts uzmanību,lietai par kuru maksās mūsu bērni....Eiropa aizrīsies ar saviem imigrantiem....Eiropas liberālā politika jau sāk buksēt...varbūt pārceļam visu Somāliju (sešiem bērniem uz vienas sievietes)uz Norvēģiju,Zviedriju vai Latviju atrisināsim visas demogrāfiskās problēmas un sauksim tos par savējiem???...viņiem taču ir tiesības šeit atrasties!!!!!!.......kādēļ nē???........tak kopā jautrāk............kādreiz par savu zemi,valsti atdeva dzīvību....tagad ar atplestām rokām un kājām aicinām visus svešiniekus pie sava galda..tuvojas tā diena kad tie kāps uz galda un tad tev te nebūs vairs vietas!!!.....
S
sss
16 aprīlī, 17:04
ai, nesaprotu, jēga ar tādiem ņemties? Nu ja nolems, ka nav pieskaitāms, sūtīs uz psiheni, 4alis kjip izārstēsies un staigās brīvi, bet tiem cilvēkiem, kuri tajā diena zaudēja savus radus no tā vieglāk nepaliks un ja nolems, ka pieskaitāms, tad ies tur cik gadus cietumā sēdēt, atkal ģimenēm no tā vieglāk nepaliek, mans uzskats ir vienkāršs par šitādiem noziegumiem, ja esi kādu speciāli nogalinājis, automātiski nāvessods bez garam runām, bet atkal ģimenēm, kuri zaudēja savus radus atkal vieglāk nepaliks, bet vismaz, tādu kadru novāktu no zemes virsmas.
L
l e o n
16 aprīlī, 17:04
ir kaut kur pieejams tas 12 minūšu garais video?
K
Krūmiņa
16 aprīlī, 17:04
Bet cilvēkam dodot otru iespēju, viņš var saprast savas kļūdas un mainīties!
E
Ex >> Krūmiņa
16 aprīlī, 17:04
Ne tikai otro,bet ari vēl trešo iespēju,jo parasti valdības ir pastulbas,izliekas ,ka viss ir normāli,pareizi Ella Vetra saka.Jo vairāk Breiviku būs,jo vairāk smadzenes kustinās valdība,cerams,ka pareizā virzienā,nevis kādu tur žīd,vai valūt fondu ietekmē.
Ella Vetra
16 aprīlī, 17:04
Politiķa amats ir viens no tiem kuros nodevības/pērkamības un tautas gribas nepildīšanā pienākas sods-neiebilstu, arī, ka viņu ģimenēm. Jo tas ir līdzīgs amats kā arhitektam-tu nedrīksti pieļaut atkāpes no vispārzināmiem būsves izturības principiem. Cik LV politiķi no pēdējiem 20it gadiem ietu zem tāda panta? Principā visi-citādi viss nebūtu tā kā ir šobrīd. Gribu redzēt kurš uzņēmuma īpašnieks turētu savā uzņēmumā tādu vadību kāda tā ir bijusi LV pēdējos 20it gados? Tad nu zinot, ka atbilde ir-NEVIENS, mēs viegli varam saprast, ka Breiviks ir viens no retajiem savas tautas pārstāvjiem, kam nav aizzombētas smadzenes, un kurš zin, ka uzņēmuma īpašnieks ir Viņš. Un uzņēmuma īpašnieks tiesās savus darbiniekus, nevis otrādi. Latvieši ir pieraduši maksāt, par tiesām, kas viņus tiesās, par policijām kas viņu tiesības nesargā-maksāt parasti dubultīgi, jo vairums politiķu ir iedomājušies, ka valsts budžets ir viņu nauda-sliktu atmiņu var ārstēt-dažreiz pacienti neizdzīvo, bet sabiedrībai ir jāatīrās no kropļiem, no vēža.
K
Krūmiņa
16 aprīlī, 17:04
Varbūt dāvāt otru iespēju?
H
hh
16 aprīlī, 17:04
nesanāk. Šleseram dramatiskāk sanāca.
R
Raimonds
16 aprīlī, 17:04
Rakstaa jau ir nokluseets, ka pie Breiviika, rindas kaartiibaa naaca - vispirms Norveegijas prokurors, paklaniijaas vinam un paspieda roku, tad naaaaca visi striipaa - tiesneshi un tiesu darbinieki, klaniijaas un spieda roku Breiviikam .... Bet mani satrauc luuk kas - nu kaapeec tur nebija ieradies arii kaads Latvijas paarstaavis? Un ne jau kaads tur prasts cilveeks ... tam bija jabuut vai nu Latvijas premjeram Dombrovskim vai Latvijas 4.maija Republikas prezidentam A.Beerzinam. Mani shokee sho abu cilveeku nespeeja aktiivi piedaliities Eiropas sabiedriskajaa dziivee un tik klaja necienas izraadiishana Norveegijai. Kauns Dombrovski! Kauns Beerzin!
T
tukshums
16 aprīlī, 17:04
Tāds vecis, ņēma un apraudājās. Vēlu Tev sapūt tajā cietumā!!!!!
V
vārds
16 aprīlī, 17:04
Breivik turies! Visa progresīvā cilvēce ir ar tevi.
© TVNET. Visas tiesības paturētas