Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Par masu slepkavību ASV afroamerikāņu baznīcā piespriests nāvessods

  • Raksts
  • Video

ASV zvērināto tiesa otrdien piesprieda nāvessodu baltajam rasistam Dilanam Rūfam, kurš decembrī tika atzīts par vainīgu deviņu cilvēku nošaušanā afroamerikāņu baznīcā Dienvidkarolīnas štata Čarlstonas pilsētā 2015.gada jūnijā.

Zvērinātie, no kuriem deviņi bija baltie un trīs – afroamerikāņi, pēc apmēram trīs stundu ilgas apspriešanās nolēma, ka 22 gadus vecajam Rūfam, kurš ir atzinies šajās slepkavībās, ir jāmirst par saviem noziegumiem, nevis jāizcieš mūža ieslodzījums bez pirmstermiņa atbrīvošanas iespējas.

Rūfs, kurš sevi pārstāvēja tiesā, pirms tam otrdien paziņoja: «Es vēl arvien uzskatu, ka man tas bija jādara.»

Oficiāla sprieduma pasludināšana Rūfam ir paredzēta trešdien. Sods oficiāli ir jānosaka tiesnesim, bet saskaņā ar likumu viņam ir jāseko zvērināto lēmumam.

Zvērināto tiesa decembrī atzina Rūfu par vainīgu 33 federālās apsūdzībās naida noziegumos.

20 Komentāri