Piektdiena, 22. jūnijā Vārda dienas: Laimdots Laimiņš Ludmila
Komentāri
Autorizējies šeit:
S
Sv
19 maijā, 21:05
Luka Palasi ''Kluso Donu'' par gadsimtiem Donas apdzīvotaju tautām.. ============== Kāds sakars ar " Kluso Donu " ? Ukraina ir nacionāla valsts , nevis dažādu nāciju federācija. Tas nozīmē, ka UKrainā ir tikai viena nācija = tauta , nevis vairākas. Ukrainā ir 17 % krievi un kārtību Ukrainā noteiks ukraiņi, nevis daļa zawietskoozabočennyje no 17 % Ukrainas krieviem. Jasne ?
Luka
19 maijā, 20:05
Latvietis pastarpināti var būt caur krieviju saistīgs ar ukrainu, nekā savādāk. Respektīvi, ja krievs ukrainim ir brālis, tad latvietis maksimums brālēns un kādas tiesības tev tur bāzties?
Luka
19 maijā, 20:05
sv kāda daļa tev gar rusju un ukrainu?
H
Hamadrils
19 maijā, 20:05
Глава Луганской народной республики Игорь Плотницкий в недавнем интервью сделал достаточно неожиданное заявление. По его словам, ЛНР вернется в состав Украины, если будет выполнено одно условие. А именно, власти страны должны будут придерживаться пророссийской позиции. Плотницкий отметил, что «при существующем режиме ни о каком возвращении не может быть речи».
Francis Surkovs
19 maijā, 19:05
Poltoraks pastiprina savus spēkus? :-) No kādiem resursiem? Viss nosperts...
P
picolina
19 maijā, 15:05
ukraiņi nolaidīs no kātiem tūkstošus vatas kaujiniekus
S
Sv
19 maijā, 15:05
Ivars Apmierinātais Biksītes vēl no bailēm neesi pieslepinājusi !!! ========= Ak tad tu atbalsti iebrukumus svešās valstīs ? Un nemaz nav bailes , tu saki ?
Juris Legzdins
19 maijā, 15:05
Vai tad kādam vēl būtu atlikušas ilūzijas, ka Krievija nebūtu neliešu valsts?
P
picolina
19 maijā, 15:05
rusņu jāizd reiz par visiem laikiem...nav citas izejas..vai arī kalposim vatai
R
Roberts
19 maijā, 14:05
Tā taču ir vieglāk un ātrāk samainīt Gruz 200 pret jauniem, Un arī munīcija ir pa rokai!
A
anita
19 maijā, 14:05
Krievija no mūžīgiem laikiem ir bijis agresors un vienmēr gatavojusies karam, bet sludina pilnīgi pretējo. Protams, ka krievi nesamierināsies ar Ukrainas zaudējumu un bail domāt, kas var sekot.
© TVNET. Visas tiesības paturētas