Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Pret azartspēļu laimestus deklarējušo muitas uzraugu ierosināts kriminālprocess

Ilustratīvs foto | Foto: Reuters

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Iekšējās drošības pārvalde ierosinājusi kriminālprocesu pret VID vecāko muitas uzraugu Vladimiru Vinokurovu, kurš savā amatpersonas deklarācijā bija uzrādījis azartspēļu laimestus vairāku desmitu tūkstošu eiro apmērā, aģentūru LETA informēja VID.

Piektdien, 18.maijā, VID lems par Vinokurova atstādināšanu no amata pienākumu pildīšanas.

Jau ziņots, ka Vinokurovs pērn azartspēlēs kopumā laimējis 52 200 eiro, liecina viņa valsts amatpersonas deklarācija.

Laimesti saņemti no SIA «Optibet», SIA «Olympic Casino Latvia», SIA «Latsson Licensing», kā arī no Menas salā reģistrētās «Celton Manx Limited» un Gibraltārā reģistrētās «Hillside Sports GP Limited».

Iepriekšējo gadu valsts amatpersonas deklarācijas liecina, ka 2014.gadā Vinokurovs azartspēlēs laimējis 157 571 eiro, 2015.gadā - 187 196 eiro, 2016.gadā - 238 628 eiro.

Valsts amatpersonas deklarācijā par 2017.gadu norādīts, ka Vinokurovs algā saņēmis 13 236 eiro, bet vēl 1123 eiro saņēmis kā pabalstu no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras.

Vinokurovs savā deklarācijā arī norādījis, ka viņam ir skaidras naudas uzkrājumi 95 000 eiro apmērā un bezskaidras naudas uzkrājumi 6075 eiro apmērā. Tāpat Vinokurovs ir deklarējis aizdevumu 15 000 eiro apmērā.

Vinokurova īpašumā ir dzīvoklis un būve Daugavpilī, zeme Ilūkstē un Daugavpils novada Kalkūnes pagastā, bet kopīpašumā - zeme Daugavpilī. Ierēdņa valdījumā ir arī vieglā automašīna «Audi A6».

7 Komentāri