iepriekšējais 1 2 3 4 5 19

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. J
  Jo tālāk,jo trakāk 2017. g. 17. februārī 10:59

  Kapēc gan cilvēkam būtu jataisnojas šādu ierēdņu šizofrēnisku aizdomu dēļ???! Kas atlīdzinās nodarīto morālo kaitējumu??!

  0
 2. L
  iconLīga Apse (Lī...) 2017. g. 27. janvārī 10:33

  Ak tā, ja es nevajadzīgās bērna un savas lietas, kas jau vienreiz ir nopirktas un visādi PVN maksāti, nevis izmetu miskastē, bet par lētākām naudiņām pārdodu, tad uzreiz man jāreģistrējas ? Kur vēl pasaulē tas redzēts. Mājsaimniecības līmenī droši var mēnesī 5 lietas pārdot- īpaši bērna, kas ātri izaug. Un bagāts no tā nekļūsi, tikai kaut kas atlicinās, lai varētu nopirkt jaunas. Mūsu valstī ir stulbākie ierēdņi pasaulē, pilnīgas bezsmadzenes, vecuma marasms utt. Nežēlīgi.

  4
 3. e

  Nepārprotama kūdīšana, kad tas vadzis lūzīs, tad tik redzesim kurš ko PIE-DZĪS, un kurš MUKS NEATSKATIDAMIES!!!
  Tāda šī dienesta rīcība liek domāt, ka viņi iedomājas ka var ņirgāties par parastu cilvēku, jo ir tādi kuriem būtu reāli par ko izteikt šo to, bet viņu par vāju lai pamācītu tos!

  2
 4. s
  smagas pārdomas 2017. g. 18. janvārī 18:48

  Tiešām man kauns, ka dzīvoju tādā valstī, kur tiek kontrolēts viss, un katra darbība tiek uzskatīta jau par darbību, kur JĀMAKSĀ arī nabadzīgajai valstij....un visur saskatīti nodokļi..Man nekādi nav saprotams, ka naudas pārskaitījumi radiem , vai paziņām, kas palīdz izdzīvot, vai samaksāt par medikamentiem vai ārstiem automātiski ir DĀVINĀJUMI pēc VID ieskatiem. Kā tas iespējams-- kaut kā apm. 26 gadus dzīvojot brīvā Latvijā, tiekam iedzīti nabadzībā, pazemoti , jo viss tiek uzskaitīts un kontrolēts,, paši tiekam uzskatīti par žuļikiem,,Bet varbūt beidzot pati valdība savus ŽUĻIKUS neliks augstos amatos, bet sauks pie tiesas???Varbūt beidzot laiks saprast ka gandrīz visi pensionāri esam trūcīgi, jo vid. pensija valstī ir zem krīzes iztikas minimumu, Ka pensiju sistēma nedarbojas -ka ar 42 gadu darba stāžu (no 2010- 2014g.) )tā tika aprēķināta ar ļoti zemu valsts attīstības indeksu, un saņemam pensiju vid. 260 eiro.. cik un kad atdos nozagto ???Man kauns ka Viļa Krištopāna teiktais atbilst īstenībai --mēs dzīvojam muļķu zemē, Mīļie attopieties -- tā ir kad saimnieko ZZS - kurus paši ievēlējāt??

  7
 5. Y

  VIDa ierēdņi visus uzskata par žulikiem.

  4
 6. Y

  Tādu pašu attieksmi saņem pretī. Tāpēc nav jābrīnās, ka cilvēki viņus nicina - ar visām bagātajām skolotājām, kas saviem "otpriskiem" VIDā dāvina pusmiljonu dolāru.

  6
 7. I

  Ja mēs būtu daudz solidārāki, vienotāki, tad varētu tagad noorganizēt akciju- sūtām pakas uz VIDu ar pēcapmaksu.Sūtām to, ko nav žēl- vecas zeķes, nonēsātas bikses, kabatas lakatiņus, drēbītes, no kurām bērni izauguši.

  13
 8. A

  Ticiet man tālāk būs vēl trakāk! Valsts dod uzdevumu saviem tā jau bezkaunigajiem, trulajiem un nelolajajiem līdzcilvēkiem izdomāt jaunus veidus kur un kā kratīt visus! Dzīvojam kā kastē, kur kāds no augšas skatās pat ko tu ēd!

  9
 9. a

  mums saja valsti nav iespejas dzivot tikai izdzivot.un tadel katram kam ir kada iespeja nopelnit kadu centu savai gimenei ir apsveicami vienkarsajiem cilvekiem nav iespeja stradat kadas 10 valdes un cilveks sitas ka var ja iedzivotaji redzes ka vinu nodokli aizies valsts laba ne izredzeto kabatas tad mes ari domasim citadi

  10
 10. O

  Man ir radies iespaids, ka valstī tiek darrīts pilnīgi viss, lai nostrādātu kāds no scenārijiem
  1. lielākā daļa aizbrauc, paliek tikai valdība un kalpi, kas no Eirpopas ieceļojošos bagātniekus appuišo, kuri savas zemes ir atdevuši moriem saplosīšanai un nu ar mierīgu sirdi pie rāmiem aborigēniem tērē salaupīto
  2. Ukrainas variants, tauta sāk kurnēt, mums nāk "palīdzība"no kaimiņiem, izcirts vēl viens, vairs ne logs, bet koridors uz Eiropu. Turklāt daudzi par to tikai priecāsies, protams, ne jau samaksātie komentētāji, kuri argumentu trūkumu aizstāj ar rupju lamāšanos

  9
 11. A

  Valdība tāpat dzīvo uz mūsu rēķina, kad pazudīs cilvēki, pazudīs arī viņi

  5
 12. iconAntiglobalisti Latvijasantiglobalisti 2016. g. 30. decembrī 09:07

  Pirmkārt kāpěc pasts sniedz ziņas par privātiem sūtījumiem ?Respektīvi nesūtiet vairs neko caur Latvijas pastu ,jo tā varat kļūt par noziedzinieku.Izmantojiet privātos ,vai firmu pakalpojumus.Tātad vid panāks ka pat šādi pakalpojumi noies pagrīdě.

  26
 13. P
  Paši sev ienaidnieki Antiglobalisti Latvijasantiglobalisti2017. g. 18. janvārī 14:56

  Tieši tā. Uz ārzemēm dēlam zāles es arī sūtu caur privātajiem, jo pasts nedrīkstot tās sūtīt...Hmm, no kā baidās? Naudiņu no ārzemēm arī vairāk cilvēki nesaņems uz saviem kontiem, nesen notikušu notikumu kontekstā. Kā teiktu krievi- gatavi s govna korku sņjatj.

  8
 14. L

  Nodokļus jāmaksā no PEĻŅAS, ja māmiņa ir pārdevusi piem. bērnu kleitu pa 10, kuru nopirka āgrāk par 20, kur ir peļņa? No kā ir jāmaksā nodoklis?

  33
 15. Visu laiku VID atbildēja ar nepilnu atbildi. Jautājums sievietei ir tāds vai viņa vispār sūtīja paciņas lai nopelnītu? Kāpēc VIDI visu laiku domā ka kāds uz reiz naudu pelna. Pierādiet un tad sāciet izvirzīt savas pretenzijas pret bērnu drēbēm un apaviem. . Ja es sūtīšu katru dienu uz kādu no citām valstīm paciņas bez peļņas tikai tāpēc ka man tas patīk, būs jāmaksā? Aizmirstiet un sakārtojiet sākumā paši sevi no iekšpuses, es runāju par jums vidi. Jo dotajā brīdī ir tikai likumi, kuri ir pieņemti bet kurus vajag beidzot arī pastudēt un iemācīties. Tomēr valsts iestadei jāstrādā ar tādu atdevi lai mēs parastie mirstīgie justu to, nevis jājūt to ka tieši mēs esam vainīgi pie tā kas tagad notiek mūsu valstī (mājās).
  Pats galvenais tagad. Manuprāt VID mēģina apspiest tikai tādus kas nevar par sevi pastāvēt, tāpēc uzvedās kā BIDLAS, GOPŅIKI.U.T.T Rasei te nav nekāda sakara.
  Kāpēc nav nekur rakstīts par to ka beidzot VIDam ir izdevies piedzīt parādus no reāliem parādniekiem. Mūžīgie jautājumi kāpēc? Kāpēc tie kas simtiem tūkstošu parādā pat neuztraucas par to, jo ir sakari kuri dod iespēju nemaksāt. Tad lai ne viens nemaksā. Kāda starpība starp tādiem un tādiem kas bērnu drēbītes sūtīja? Nekādas starpības. Dumjām iedomām pilnas smadzenes par to ka naudas maks ir visatļautība visam. Tāda ir mūsdienu turīgo cilvēku saprašana. Man naudas nepietiek,nezogu, man pat neskauž,. Blāviens, bet kur ir cilvēciskā attieksme? Nav! Jo visi domā tikai par to kā iekļūt kādā krutaa vietā lai varētu tēlot vareno muļķi. Bet pats tāds bēdīgākais ir tas ka tieši tādi cilvēki nesaprot to ka visiem ir tautas valodā sakot(pie aizmugures apakš daļas ) kur viņi un kā viņi. Tā ir viņu iekšējā sajūta kuru viņi sajūt savā NEREĀLAJĀ pasaulē, bet domā ka visi baidās no tādiem. MUMS IR LIKUMI, BET MUMS NAV KAS VIŅUS IZMANTO PAREIZĀ VIRZIENĀ.

  31
 16. iconAgris Iesalnieks 2016. g. 29. decembrī 15:06

  Atkekse ka ta it davana in viss. Ja jau nodarbojies as komercdarbibu, nodokli it jamaksa.

  2
 17. I

  Ārprāts,kas notiek šajā valstī!!!Un VID durvis,kuras liks ,lai nepūstu caurvējš pakaļā par 170.000 EUR nav vistīrākā zagšana??

  33
 18. J

  Vids arī kontrolē visu ko pērkat veikalos,par cik un cik bieži.Rimi,Maxima,Elvi un citas itkā atlaižu kartes,kur uzkrājas informācina itkā datu bāzē.

  21
 19. Tikai pamuļķi tajās kartēs norāda savus īstos datus. Man vienīgais kas kartēm ir pareizi norādīts, tas ir vārds....pārējais izdomājums.

  8
 20. I

  Lailaich, pietiek, ka Tu vienreiz esi nomaksājis /-usi kombinācijā bankas karte + Paldies karte, VID jau IR visi Tavi dati!

  1
 21. a

  VINIEM TRUCIGI IET .IESAKU NO VISAS LATVIJAS , VISIEM SUTIT PACINAS UZ VID , AR PECAPMAKSU . BUTU INTERESANTA AKCIJA ,KAS VAR SUTIET VAIRAKAS PACINAS .

  37
 22. N

  Labāk sūti stikliņu un norādi, kad tas ir briljants 342 karāti ;)

  Būs jautri ;)

  3
 23. J

  Kā sauca tos cilvēkus kam patika sist un spīdzināt par sevi vājākos?
  Vēl ir tāds teiciens - sit savējos, lai svešie baidās.

  17
 24. Gadiem ilgi tiek uzturēta PVN izkrāpējiem labvēlīga vide, jo kādai cilvēku grupai tas ir izdevīgi! Un tad taisa gudrus purnus, kapēc Igauņi iekasē vairāk naudas no nodokļiem! Varbūt tapēc, ka vajag ņemt naudu tur kur to tiešām ir jāņem, piemēram, bēdīgi slavenā tirgošanās ar zeltu. Vienu kilogramu stumda šurpu turpu, un PVN starpību tik slauka! Kur nu labāk uzraudzīt kas pakas pārsūta aizdomīgi daudz!

  33
 25. Bet protams riga ja ne newares jumtus un durvis mainit par tadiem tukstoshiem protama ta ir cilveka nodokla nauda.un kura tad no vid bij tos milijonus sazagusies nau tagat kauna cilvekos radities

  11
 26. Bet protams riga ja ne newares jumtus un durvis mainit par tadiem tukstoshiem protama ta ir cilveka nodokla nauda.un kura tad no vid bij tos milijonus sazagusies nau tagat kauna cilvekos radities

  3

iepriekšējais 1 2 3 4 5 19

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi