Pirmdiena, 25. jūnijā Vārda dienas: Maiga Milija
Komentāri
Autorizējies šeit:
_Lamata_
31 oktobrī, 17:10
Saulīte vēl nebija uzlēkusi, kad Muļķu Zemē sākās rosība.
Juris Perkons
31 oktobrī, 08:10
Hmm... Kā mums būtu jābalso, hmm... Āā, zinu - ar lāpām un dakšām? ;-)
Aivars Borovkovs
31 oktobrī, 08:10
te ikviens reizi 10 dienās var izteikt savu gribu vēlējot Saeimu, lielās pa;svaldības un Prezidentu. www.voxpopuli.lv Bilde interesanta.
Jānis Pļavinskis (Jānis Pļavinskis)
31 oktobrī, 07:10
Mēs nebalsotu.
Imants Ronis
31 oktobrī, 07:10
Ja balsosim par esosajam partijam , tad balsosim par Latvijas iznicinasanu un par latviesu izdzisanu no tevzemes .
Jānis Kalniņš,,,
31 oktobrī, 06:10
kapēc vispār man būtu jāiet un jābalso??? lai zagļi turpinātu laupīt un izzagt valsti?!!!nu nē man pietiek nav jāiet un nav jābalso nevienam jo tikai tādā veidā tos saeimas nabagus var pārmācīt un iemācīt cienīt skolotājus,pensionārus, cilvēkus ar invaliditāti un visus citus kuri savu algu nopelna strādājot godīgi bez zagšanas. Bet šitie saeimas slaisti jau nestrādās par 250-300 EIRO mēnesī viniem tas redz ir par maz.Viņiem redz vajag astronomiskas summas. Un tad tā lielā bļaušana un kviekšana no saeimas tribīnes ka saeimas bužetā nav naudas ir smieklīga. Paskatieties nupat publicēto latvijas miljonāru saraksttu un viss būs skaidrs kur ņemt pārbagātu saeimas bužetu ja no katra miljonāra atvilktu kaut vai pa 1 lidz 10 miljoniem..... Pēc principa jo vairāk tev naudas jo lielāka summa jāiemaksā valsts budžetā.....
Heide Brigita Stepena ( Reinberga)
31 oktobrī, 03:10
Vai mums ir vecas,vai jaunas partijas kurās nebūtu bijušie sarkanie partijnieki-komjaunieši,tādu nav ,tātad vispār vēlēt nav par ko.Tādi kā brigmaņi un viņam līdzīgie,ir netikai jāpadzen .bet būtu jāizolē no sabiedrības,jo bojā visu jauno,citādi domājošos.
Mariss Andersons
31 oktobrī, 03:10
Tas par ko mēs balsotu. vispār nav svarīgi, jo vienmēr kāds peļu sūds graudos iekļūs. Svarīgi ir tas, ka mums vēlētājiem nav nekādu iespēju pēc tam šos graudos pārlasīt un tajos iekļuvušos sūdus izmest pa vienam ārā. Mums tiek piedāvāts tikai viens dārgs variants, izmest ja mest kko tad visus kopā, respektīvi atlaist saeimu. Sviests.
Lokfjurer
30 oktobrī, 21:10
Tagad skaidrs kāpēc Latviju sauc par Daunlandi! Ko šīs partijas ir darījušas? ZZS-pacēla nodokļus, samazināja neapliekamo minimumu; NA - šķēlusi sabiedrību un kurinājusi nacionālo naidu, Vienotība - sagrāvusi veselības sistēmu, tagad veiksmīgi grauj izglītību. Pareizi saka, pie varas jālaiž ir jaunās partijas, kuru rindās nav izbijušie kompartijas biedri! Igauņi to izdarīja vēl 1991.gadā un kur tagad ir igauņi un kur esam mēs!?
Andris Krogzems
30 oktobrī, 20:10
Kārtējā "valdošās kliķes" apmaksātā aptauja. Ir skaidri redzams, ka baidās no JKP, baidās no tā, ka cilvēki redz tās darbu un cīņas spējas RD. Ceru, ka līdz Saeimas vēlēšanām Latvijas iedzīvotāji (visu tautību) sapratīs, ka vecās partijas ir zagļi un šķērdētāji, no vecajām atdalījušos veco politiķu izveidotās "jaunās"partijas ir "tie paši vēži citā kulītē" un, ka, ja vēlamies reālu korupcijas, zagšanas un nodokļu izšķērdības izbeigšanu, tad Saeimā jāievēl JKP. Un, ka problēma nav krievu vai latviešu partijas, bet, ka problēma ir tieši ilgos gados izveidotā mafijā, kuru Rīgā vada SC, bet reģionos ZZS. Ceru, ka Saeimas vēlēšanas to beidzot mainīs.
AndrejsDeeCee
30 oktobrī, 20:10
saskaņa, zzs un vl - kremļa aģenti, lemberga ielenes un cirvji, nav brīnums ka esam kur esam ar tik lētticīgu un tupu tautu
© TVNET. Visas tiesības paturētas