Desmit Džeremija Klārksona citāti par un ap auto

FOTO: AFP/SCANPIX

Bijušajam BBC raidījuma Top Gear un tagadējam Amazon Prime raidījuma The Grand Tour vadītājam Džeremijam Klārksonam vārdi nekad no mutes nav bijuši jāvilina. Tie burtiski līst straumēm un mēdz būt gan komiski, gan trāpīgi, gan nepamatoti dzēlīgi. Vairākus no tiem ir apkopojusi interneta vietne www.azquotes.com, ko tagad piedāvājam arī jūsu vērtējumam.

 

FOTO: Reuters/ScanPix

Citāts Nr.1

Ātrums nevienu vēl nav nogalinājis. To dara pēkšņa apstāšanās.
 

FOTO: Reuters/ScanPix

Citāts Nr.2

Ja esi klīniski traks, ar ko gribu teikt - ja no rīta pamosties un uzskati, ka esi sīpols, šī ir mašīna tev (BMW X3).
 

FOTO: AP/ScanPix

Citāts Nr.3

Gribēt, lai mašīnas priekšējie riteņi pilda savu uzdevumu, ja tiem tiek pievadīti vairāk nekā 170 zirgspēki, neatšķiras no vēlmes, lai vīrietis saremontē kontaktdakšu, kamēr žonglē pingvīnus, kamēr mīlējas ar izskatīgu sievieti, būdams liesmās uz skatuves karalienes priekšā. Tas viss noies greizi.
 

FOTO: AP/ScanPix

Citāts Nr.4

Sacenšanās ar mašīnām, kas ir pārbūvētas, lai būtu lietojamas uz koplietošanas ceļiem, nekad nestrādā. Pēc analoģijas varētu filmēt pornofilmu, bet pēcāk to samontēt tā, lai varētu rādīt britu viesnīcās. Rezultātā viss, ko pusstundas garumā skatītos, būtu kāda veča nosvīdušās sejas tuvplāns.
 

FOTO: AFP/ScanPix

Citāts Nr.5

Vislielākā problēma no visām ir tad, ja sēdi Audi TT, taču neesi Andžela. Es nezinu, kāpēc ar to var braukt tikai cilvēki, kam vārds ir Andžela, taču tas ir fakts, un mēs neko nevaram darīt. Ja tev ir TT un tevi nesauc Andžela, esi izvēlējies nepareizo mašīnu.
 

FOTO: AFP/ScanPix

Citāts Nr.6

Saņemam visnotaļ daudz sūdzību, ka šovā pietiekami daudz neapskatām pieejamus auto, tādēļ šovakar sāksim ar lētāko Ferrari no visiem.
 

FOTO: Reuters/ScanPix

Citāts Nr.7

Kādreiz man bija priekšstats, ka TVR vispirms uzbūvē mašīnu, to laiž pārdošanā un tad tikai secina, kā tā vadās. Parasti, kad viens no viņu klientiem uz rūpnīcu atsūta sūdzību vēstuli par to, cik beigts viņš ir.
 

FOTO: AP/ScanPix

Citāts Nr.8

Šis auto ir lielāka jautrība nekā visu Francijas Gaisa spēku ietriekšanās raķešu rūpnīcā.
 

FOTO: Reuters/ScanPix

Citāts Nr.9

Mēs visi labi zinām, ka mazie auto ir labi. Taču tāda ir arī mencu aknu eļļa. Un skriešana.
 

FOTO: Sipa USA/ScanPix

Citāts Nr.10

Ja auto ir kļuvis par draugu, tas mašīnu padara īpašu. Tas mašīnu padara lielisku. Tu sāc par to domāt kā par personu. Tu sāc to mīlēt.
Uz augšu