Atliek lietas skatīšanu, kurā saistībā ar narkotikām apsūdzēts reklāmas speciālists Stendzenieks

Reklāmas aģentūras "!Mooz" radošais direktors Ēriks Stendzenieks

FOTO: Edijs Pālens / LETA

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā šodien tika atlikta krimināllietas skatīšana, kurā saistībā ar narkotiku nelegālu apriti apsūdzēts reklāmas aģentūras SIA «Mooz!» īpašnieks Ēriks Stendzenieks, skaidroja tiesā.

Tiesas sēde atlikta līdz šī gada 10.septembrim. Sēde tika atlikta, jo attaisnojošo iemeslu dēļ uz to nevarēja ierasties otrs apsūdzētais Nauris Sproga.

Ņemot vērā, ka lieta tikai tiks uzsākta skatīt pirmās instances tiesā, kā arī respektējot personas tiesības uz privātumu, sīkāka informācija par apsūdzēto personu apsūdzības būtību un detaļām nevar tikt izpausta, ar Ģenerālprokuratūras preses sekretāres Aigas Eidukas starpniecību aģentūrai LETA norādīja prokurors Andrejs Sirmais.

Jau vēstīts, ka tiesā aģentūra LETA noskaidroja, ka reklāmas speciālists apsūdzēts pēc Krimināllikuma 253.panta 1.daļas un 15.panta 4.daļas. 253.panta pirmā daļa paredz atbildību par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt, savukārt 15.panta 4.daļa definē nozieguma mēģinājumu.

Par šādu noziegumu var piemērot brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem, piespiedu darbu vai naudas sodu.

Tāpat lietā apsūdzēts Sproga. Viņš apsūdzēts pēc Krimināllikuma 253.1.panta, proti, par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu realizācijas nolūkā un neatļauta realizēšanu. Par šādu noziegumu var piemērot brīvības atņemšanu uz laiku no 5 līdz 15 gadiem.

Pats Stendzenieks aģentūrai LETA par inkriminējamo nodarījumu teica, ka «tās ir vecas muļķības», un norādīja, ka plašāk lietu nekomentēs.

Uz augšu