Izstādē «Auto 2018» arī bērniem būs ko redzēt

FOTO: Publicitātes foto

No 6. līdz 8. aprīlim Ķīpsalā notiks starptautiskā autoindustrijas izstāde «Auto 2018», kurā šogad īpaši padomāts arī par mazajiem apmeklētājiem! Visās trīs izstādes dienās bērnu izklaides zonā varēs satikt transformeru Kameni, apskatīt «Zvaigžņu karu» auto un izbraukt ar retro elektroautomobili. Un tas nav viss!

«Zvaigžņu karu» auto

Viens no spilgtākajiem bērnu izklaides zonas apskates eksemplāriem būs kosmosa sāgas «Zvaigžņu kari» motīva spēkrats, kura noformējumā var ieraudzīt visus leģendārās filmas tēlus – Jodu, princesi Leju, Dārtu Veideru u. c. Šis «Zvaigžņu karu» auto ir izgatavots uz 90. gadu sportiskā japāņu automobiļa «Mitsubishi Eclipse» bāzes. Unikālā automobiļa īpašnieks ir kāds zviedrs, kuram šāda noformējuma spēkrats bija sens sapnis.

Lai to īstenotu, viņš piesaistīja 15 sponsorus un vērienīgo projektu realizēja dažu mēnešu laikā. Vissarežģītākais un visdārgākais šajā automobilī ir virsbūves krāsojums jeb aerogrāfija, kas vien izmaksājusi 20 tūkstošus eiro.

Draudzīgais transformers

Transformerus jeb mašīnas, ko var pārvērst par robotiem un otrādi, rotaļlietu pasaulē pazīst jau sen, un arī uz kino ekrāniem tie ir guvuši milzīgus panākumus. Viens no tādiem supervaroņiem – transformers Kamene būs satiekams arī izstādē «Auto 2018». Transformers Kamene ir 2,5 m liels un ļoti draudzīgs. Bērni varēs ar to spēlēties, fotografēties – jautrība garantēta! Vairāk informācijas BT1 interneta vietnē.

FOTO: Publicitātes foto

Automodelīšu kolekcija

Interesenti varēs apskatīt arī auto modelīšu izstādi, kurā būs vairāk nekā 350 modelīšu mērogā 1:34. Katrai no automašīnām ir savs neparasts stāsts! Būs gan ātrumrekordu, gan ugunsdzēsības, gan slavenību automobiļi, piemēram, prezidenta Kenedija un britu karalienes limuzīni. Varēs apskatīt pirmo patentēto automobili pasaules vēsturē ar iekšdedzes dzinēju «Benz Patent Motorwagen», vienu no veiksmīgākajām pilsētas automašīnām «BMW Isetta», kas slavena sava abstraktā izskata dēļ, jo sākotnēji dizains tika izstrādāts kā mets ledusskapim, tāpat arī slaveno aģenta Džeimsa Bonda «Aston Martin DB5». Būs arī franču milži «Berliet», kas savulaik uzbūvēti, lai pārvietotos pa Āfrikas tuksnesi.

FOTO: Publicitātes foto

Trīsdimensiju šūpoles

Gan liels, gan mazs bērnu izklaides zonā varēs izmēģināt «Orbitron» trīsdimensiju šūpoles. Tā ir atrakcija, kas iepriecinās ikvienu, kurš bērnībā sapņoja kļūt par kosmonautu un lidot kosmosā. Lidojums ar «Orbitron» ir pa spēkam ikvienam – neatkarīgi no tā, vai tu esi skolnieks, kosmonauts vai vecmāmiņa. Bailīgi smiekli un prieka asaras garantētas!

FOTO: Publicitātes foto

Retro elektroautomobiļi

Bērni kopā ar vecākiem izstādē varēs izbraukt ar inovāciju ģimenes auto jomā – «DTHRONE» retro elektroautomobili, kam maksimālais kopējais lietotāju svars var sasniegt pat 220 kg. Mazais auto darbojas ar augstas veiktspējas elektromotoru un spēj nodrošināt 10 stundu darba režīmu. Pēc pilnas uzlādes auto spēj nobraukt līdz pat 30 km. Auto šasija būvēta, ņemot par piemēru labākos ielas auto. Stūres mehānisms, amortizācija, riepas un diski aizgūti no reāliem auto, ko redzam ikdienā. Auto ir vecāku vadības panelis ar trīs dažādiem ātrumiem un kruīza kontroli. Turklāt šā auto stūrmanis var būt bērns jau no septiņu mēnešu vecuma, jo šoferīša lomā var iejusties mamma, tētis vai opis, arī ome!

Uz augšu
Back