Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

ASV politiķes atklāj, ka Pārstāvju palātā piedzīvojušas seksuālu uzmākšanos

LETA/REUTERS
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: NICHOLAS KAMM / AFP

Viena esošā un trīs bijušās ASV Kongresa locekles ziņu aģentūrai AP atklājušas, ka darbā Pārstāvju palātā saskārušās ar seksuālu uzmākšanos vai naidīgiem seksuāliem komentāriem no savu kolēģu vīriešu puses.

Seksuālā vardarbība kļuvusi par aktuālu tēmu Holivudā pēc apsūdzībām producentam Hārvijam Veinsteinam par uzmākšanos sievietēm vairāku gadu garumā. Jautājums par seksuālu vardarbību aktualizējies arī citās jomās, tostarp mediju vidē un politikā.

Politiķes AP atklāja, ka nepatīkamie incidenti notikuši pirms daudziem gadiem, kad viņas bija jaunpienācējas Kongresā. Tie bijuši dažāda rakstura, sākot no atsevišķām piezīmēm līdz apgrābstīšanai Pārstāvju palātas sēžu zālē.

Ar AP savā negatīvajā pieredzē dalījās republikāņu Pārstāvju palātas locekle Linda Sančesa, bijusī senatore Barbara Boksera, bijušās republikāņu Pārstāvju palātas locekles Mērija Bono un Hilda Solisa.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu