Liepājā notiks LADA RX Kurzeme sacensības

FOTO: Publicitātes foto

7.oktobrī Ātruma festivāla «Kurzeme» ietvaros norisināsies LADA RX Kurzeme sacensības pilsētas ātrumposma trasē, pavēstīja Ātruma festivāla «Kurzeme» preses pārstāve Dita Dzene. Sacensībās startēs braucēji ar rallijkrosam sagatavotām automašīnām un cīnīsies par «Lauma Fabrics» speciālbalvu.

«Sacensības Liepājā notiek pēc savādāka formāta, kā klasiski ierasts rallijkrosā. Šeit starts tiek dots katram braucējam atsevišķi, un uzdevums trasē ir nevis cīnīties ar citiem dalībniekiem tiešā cīņā, bet uzrādīt pēc iespējas labāku laiku,» stāsta Latvijas rallijkrosa kausa rīkotājs Jānis Bergs.

FOTO: Publicitātes foto

«Lauma Fabrics» šo sacensību uzvarētājam būs sarūpējis īpašu balvu – nedēļas nogali Liepājā kopā ar ģimeni, kuras laikā būs iespēja gan izbaudīt plašo Liepājas kultūras dzīvi, gan iekļūt «Lauma Fabrics» ražošanas ēkā, kas ir viena no pasaulē 10 lielākajām ēkām.

«Žiguļu sacensība pilsētas ielās pagājušajā gadā piesaistīja lielu skatītāju interesi, cīņas bija spraigas un neiztika pat bez viena kūleņa,» stāsta Uldis Hmieļevskis, Ātruma festivāla «Kurzeme» rīkotājs. «Ladas kausa dalībnieki brauks tajā pašā trasē, kur vakarpusē startēs Rallija «Liepāja» dalībnieki pilsētas ātrumposmā – būs interesanti salīdzināt rezultātus.»

FOTO: Publicitātes foto

Sacensības sāksies sestdien, 7.oktobrī plkst. 12:00 ar treniņbraucieniem, savukārt noslēdzošie finālbraucieni paredzēti ap plkst. 16:00. Nepilnu divu kilometru garajā trasē sportisti dosies vairākas reizes.

Sacensību formāts ļauj ar vienu automašīnu startēt diviem dalībniekiem, tāpēc zināms, ka vairāki rallijkrosa piloti uzticēs savu auto arī saviem mehāniķiem. Savukārt organizatori ir paredzējuši īpašu speciālbalvu ātrākajam mehāniķim.

Pieteikuma anketa sacensībām

FOTO: Publicitātes foto

Lasītākais šobrīd

Uz augšu