S, 13.08.2022.

Domenikss svin divdesmit piekto Mercedes-Benz darbības gadu Latvijā

TVNET
Domenikss svin divdesmit piekto Mercedes-Benz darbības gadu Latvijā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Publicitātes foto

Šogad Domenikss atzīmē pasaules auto industrijas pioniera un Vācijas autobūves lepnuma Mercedes-Benz 25 gadus Latvijā. Kā norāda SIA Domenikss Komunikāciju vadītāja Liliāna Ozoliņa, kopš 1992. gada arī Latvijā Mercedes-Benz ir izcilības un kvalitātes zīme gan vieglo automobiļu, gan komerctransporta segmentā, dzīvē piepildot zīmola moto - The best or nothing.

«Pirms divdesmit pieciem gadiem Latvijā ienāca daudzu autobraucēju sapnis - Mercedes-Benz, kas var lepoties ar vairāk nekā gadsimta senu vēsturi un labākajām autobūves tradīcijām. Liels gandarījums un prieks, ka šo 25 gadu laikā uzņēmums audzis kopā ar neatkarību atguvušo Latvijas valsti. Domenikss komandas pamatvērtības nemainīgi cauri gadiem ir atbildība un tiekšanās pēc pilnības gan sevī, gan apkārtējā vidē. Atzīmējot šo nozīmīgo jubileju esam izveidojuši īpašu Domenikss 25 gadu logo, simbolizējot ceļu, kas noiets kopā ar valsti, mūsu klientiem, sadarbības partneriem un izcilo komandu,» uzsver Domenikss valdes priekšsēdētāja Benita Sadauska.

«Izcilība nozīmē pāri zināšanām un pieredzei mīlēt gan savu darbu, gan cilvēkus. Ceturtdaļsimts jeb 25 gadi ir ceļš, kas ved uz mērķi. Standarts - uz bezgalību. Tas ir ceļš, kas jau 25 gadus virzās vienlīdz augšup un dziļumā gan bezgalīgā plašumā, gan smalkajās niansēs,» tā par jauno logo stāsta tā radītājs, reklāmas aģentūras Mooz! dibinātājs Ēriks Stendzenieks.

Lai atzīmētu nozīmīgo jubileju un pateiktos par sadarbību saviem klientiem, sadarbības partneriem un darbiniekiem, Domenikss dāvāja lielisku vakaru, kurā par īpašu gaisotni parūpējās Maestro Raimonds Pauls un Latvijas Radio bigbends.

25 gadu jubilejas pasākumu apmeklēja arī Daimler Mercedes-Benz pārstāvis Hans-Georg Deuschle, pasniedzot īpašu piemiņas plāksni, kas veltīta Domenikss vadībai un darbiniekiem: «Šī plāksne tiek pasniegta Domenikss pateicībā par 25 gadu ilgstošu un veiksmīgu sadarbību, kas balstīta savstarpējā uzticībā, lojalitātē un draudzībā.»

Latvijā Mercedes-Benz aizvien ir vienīgais premium klases automobiļu zīmols, kura importētājs ir 100% pašmāju uzņēmums. No viena autosalona Rīgā esam attīstījuši Domenikss grupu, kas pašlaik ietver Eiropas līmeņa auto tirdzniecības vietas, servisa pakalpojumus, kā arī mazlietoto automobiļu tirdzniecību. Klients šajos gados iepazinis Mercedes-Benz un Domenikss kā uzticamu partneri, kas nodrošina aktuālāko Mercedes-Benz modeļu klāstu, pasaules līmeņa apkalpošanu un servisu.

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu