Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

ZeKurbulis: antīko auto kustība Latvijā un drošības ieteikumi moto sezonas sākumam

FOTO: Publicitātes foto

TVNET sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina šovakar, 30. martā no plkst. 19.30 skatīties jaunāko ātruma un piedzīvojumu raidījumu ZeKurbulis. Raidījumā viesosies Latvijas Antīko automobiļu kluba valdes priekšsēdētājs Agris Šmits un Latvijas Motoklubu asociācijas valdes sekretārs Arnis Blodons.

Šī vakara raidījuma ZeKurbulsi viesis - Latvijas Antīko automobiļu kluba valdes priekšsēdētājs Agris Šmits - ar raidījuma vadītāju Paulu Timrotu apspriedīs antīko automobiļu kustību Latvijā un gaidāmos kluba 45 gadu jubilejai veltītos pasākumus. Agris Šmits pastāstīs arī par īpašo braucienu ar mikroautobusiem Latvija uz Vladivostoku, kas pēdējo reizi tika organizēts pirms 40 gadiem.

Savukārt par motociklu tēmu skatītājiem stāstīs Latvijas Motoklubu asociācijas valdes sekretārs Arnis Blodons. Viņš atklās, kādēļ motociklu vadītāji iestājas pret iebraukšanas maksu Jūrmalas pilsētā. Tāpat Arnis iepazīstinās ar gaidāmo konkursu Gada motocikls, sniegs savus ieteikumus drošai moto sezonas atklāšanai un ieteiks trīs aizraujošākos ceļa maršrutus braukšanai ar motociklu.

Auto žurnālists Ilmārs Līkums kopā ar Paulu vērtēs jauno rallija čempionāta RX komandu automašīnu dizainus un pievērsīsies ziņai, ka Itālijā policijai izdevās notvert noziedznieku grupu no Sardīnijas, kuri mēģināja izrakt un nozagt Ferrari dibinātāja Enco Ferrari pīšļus no atdusas vietas Modenā.

Raidījums ZeKurbulis un tā ieraksti, kā arī citi autosporta notikumi skatāmi lietotnē LMT Straume un internetā: http://straume.lmt.lv/zekurbulis. Autosporta fani aicināti izteikt savas domas, piedaloties Twitter diskusijā ar tēmturi #ZeKurbulis.

Uz augšu
Back