Bijusī veselības ministre Circene kļuvusi par Medicīnas eksporta asociācijas prezidenti

Bijusī veselības ministre Ingrīda Circene

FOTO: Ieva Čīka / LETA

Bijusī veselības ministre Ingrīda Circene (V) kļuvusi par Medicīnas eksporta asociācijas prezidenti, liecina «Firmas.lv» informācija.

Izmaiņas asociācija reģistrētas 7.februārī. Līdz tam asociācija prezidents bija Olafs Slūtiņš, kurš šajā amatā darbojās kopš asociācijas dibināšanas 2012.gada 4.deembrī.

Slūtiņš aģentūrai LETA sacīja, ka lēmumu atstāt šo amatu pieņēmis šī gada janvārī, kad ir ieviesusies skaidrība par turpmākajiem darbiem un plāniem, kas saistīti ar darbošanos privātās medicīnas jomā, nepazaudējot saikni ar medicīnas eksportu.

Circene aģentūrai LETA atzina, ka medicīnas eksports ir uzlūkojams kā Latvijas izaugsmes iespēja. Viņa uzsvēra, ka laikā, kad bijusi veselības ministre, ministrija parakstīja savstarpējās sadarbības memorandu, lai veicinātu medicīnas pakalpojumu eksportu un sekmētu ārvalstu investīciju pieplūdumu nozarē.

Circene uzsvēra, ka Latvijā šajā jomā ir daudzsološas perspektīvas.

«Latvijā medicīnas pakalpojumi ir ar augstu pievienoto vērtību. Valstī ir svarīgi veicināt medicīnas eksporta pieaugumu, tādējādi ceļot veselības nozares labklājību, tā būtu iespējams atgūt atpakaļ tos mediķus, kas izvēlējušies strādāt ārpus Latvijas,» atzina Circene.

Uz augšu