Kā tērpjas dīvas Streičam par godu: stils un aksesuāri!

FOTO: Jānis Škapars, TVNET

2.decembrī kinoteātrī «Splendid Palace» notika kinorežisora Jāņa Streiča 80.jubilejas koncerts. Jubilejas svinību koncertā uzstājās gandrīz visu Streiča filmu aktieri un Latvijā populāri mūziķi. Aplūkosim elegantās aktrišu kleitas un aksesuārus!

Koncertā piedalījās aktieri Artūrs Skrastiņš, Rēzija Kalniņa, Ivars Kalniņš, Jānis Paukštello, Uldis Dumpis, Olga Dreģe, Agnese Zeltiņa, Aija Dzērve, Akvelīna Līvmane, Katrīne Pasternaka, Juris Kalniņš, Artis Robežnieks, Lidija Purpure, Baiba Indriksone, Varis Vētra, Andris Bērziņš, mūziķi Igo, Aija Andrejeva, Olga Rajecka, Ralfs Eilands, Laimas Muzykanti, Valters Frīdenbergs, Kristiāna Stirāne kā arī - Kauņas muzikālā teātra primadonna, jubilāra meita Viktorija Streiča ar saviem kolēģiem no Lietuvas.

Jānis Streičs ir personība, bez kuras grūti iedomājama Latvijas garīgā identitāte šodien. Un ne tikai tāpēc, ka liela daļa viņa radīto kinofilmu kļuvušas par latviešu kultūras zelta fondu, bet arī tādēļ, ka viņa dziļā Latvijas sajūta, patiesā un vienkāršā cilvēkmīlestība, plašais pasaules redzējums un skaidrā valoda ir nepārvērtējama vērtība mūsu tautas ceļos un likteņgriežos.

Uz augšu