Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Klārksons uzspridzinājis savu māju

Džeremijs Klārksons FOTO: AFP/LETA

Bijušais BBC raidījuma Top Gear vadītājs Džeremijs Klārksons ar visai interesantu pieeju ticis vaļā no savas mājas - tā vienkārši tikusi uzspridzināta.

Ja ātri jānojauc māja, lai tās vietā uzbūvētu jaunu, nav ātrākas metodes par spridzināšanu. Tieši tā rīkojies Klārksons, kurš sava 4 miljonus mārciņu vērtā piecu guļamistabu mitekļa vietā vēlas uzcelt jaunu, lielāku zonu dzīvošanai.

Kā raksta www.carthrottle.com, 56 gadus vecais Klārksons noalgojis kontrolētā spridzināšanā specializējušos firmu, kas māju gruvešu kaudzē pārvērtusi nepilnas stundas laikā.

Uzspridzinātās mājas vietā Kostvoldsas laukos, kas atrodas centrālās Anglijas dienvidu daļā, taps dzīvojamā māja ar sešām guļamistabām 1130 kvadrātmetru platībā. Gulēšana gan nebūs vienīgā nodarbe, kam pakļauts jaunā īpašuma saturs, - te būs arī pagrabs ar kinozāli, garāža piecām mašīnām (izklausās maz, ņemot vērā Klārksona nodarbošanos) un kvadriciklu novietne.

Jāteic, ka ar Klārksona izvēlēto mājas nojaukšanas metodi apkārtējie iedzīvotāji nav īsti apmierināti. Kāds 44 gadus vecs kaimiņš izdevumam The Telegraph sacījis: «Tas ir Klārksona manierē. Jebkurš cits normāls cilvēks būtu nolīdzis strādniekus, kas māju nojauc pa gabalam vien, bet viņš to vienkārši uzspridzina. Viņš uzspridzināja visu māju.»

Taisnības labad jāpiezīmē, ka iepriekšējā dienā kaimiņi esot saņēmuši vēstules ar brīdinājumu, ka būs troksnis. Tāpat sūdzības nav saņemtas arī no spridzināšanas dienā aizvadīto bēru rīkotājiem.

Lai vai kā, nav maza varbūtība, ka ēkas spridzināšanas kadri tiks izmantoti Klārksona un viņa partneru, Džeimsa Meja un Ričarda Hamonda, jaunā raidījuma The Grand Tour tapšanā.

Uz augšu
Back