Pk, 22.09.2023.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Līdz gada beigām 11 Rīgas ielās izbūvēs jaunas autostāvvietas

LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Līdz gada beigām Rīgas dome izbūvēs 11 auto novietnes Rīgas mikrorajonu ielu sarkanajās līnijās, pastāstīja Rīgas domes Satiksmes departamenta komunikācijas speciāliste Ilze Dimante.

Dimante paskaidroja, ka šī gada laikā tiks izbūvētas auto novietnes 11 Rīgas ielās - Malienas ielā, Lielvārdes ielā Hipokrāta ielā, Ilūkstes ielā, Ulbrokas ielā, Rušonu ielā, Valdeķu ielā, Ēbelmuižas ielā, Zolitūdes ielā, Anniņmuižas bulvārī un Dammes ielā.

Vietu skaitu jaunajās stāvvietās pagaidām grūti prognozēt, bet šīs stāvvietas tiks izbūvētas ar «kabatām», lai mikrorajonu iedzīvotājiem būtu, kur novietot savas automašīnas, paskaidroja Dimante.

Nākamā gada laikā galvaspilsētas pašvaldības plāno izbūvēt stāvvietas ar aptuveni 1000 jaunu vietu. Dimante pastāstīja, ka līdz 2017.gada aprīļa beigām norisināsies projektēšanas darbi pie stāvvietu izveides Dzelzavas ielā, kur varētu tikt izveidotas aptuveni 400 vietas, Kurzemes prospektā, kas varētu tikt papildināts ar 450 stāvvietām, kā arī Rostokas ielā, kur tiks nodrošinātas 130 stāvvietas, un Akadēmiķa Mstislava Keldiša ielā, kur varētu tikt izbūvētas 150 jaunas auto apstāšanās vietas.

Dimante vēl nenosauca stāvvietu izbūvei nepieciešamā finansējuma apjomu, paskaidrojot, ka šobrīd vēl ir pāragri runāt par līdzekļu apmēru, kas varētu būt nepieciešams, lai īstenotu šo projektu.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais