«Dirty Deal Audio» nakts notiks Akvalandē

FOTO: Publicitātes foto

Sestdien, 18. jūnijā, slēgtā akvaparka «Akvalande» teritorijā norisināsies «Dirty Deal Audio» mūzikas izdevniecības nakts, informēja organizatoru pārstāve Alise Pabērza. Šajā pasākumā varēs dzirdēt aktuālāko no Latvijas elektroniskās mūzikas izpildītājiem NiklāvZ, Antikvariāts, ansis un Oriole, Ubisound, TV Maskava, Laukmetaals, minciisha ieraksti, Bastard Gy un Sakne.

Par nakts vizuālo noformējumu rūpēsies VJ nāriņas INA VARE un Linda Konone. Vakaru atklās lielformāta zīmēšanas kaujas ar DrawOrgy#2.

«Dirty Deal Audio» izdevniecības nakts salidojums norisināsies īpašā vietā – nesen slēgtajā leģendārajā ūdens atrakciju parkā «Akvalande», kurā joprojām ir izjūtama spēcīga deviņdesmito gadu atmosfēra. Apmeklētājiem būs pieejams bārs «Delfīns», garderobe un galvenā deju zāle otrajā stāvā, savukārt svaiga gaisa malka tīkotāji varēs atvilkt elpu «Akvalandes» iekšpagalmā.

Pasākuma programma ir iedalīta trīs daļās – plkst. 21:00 vakars tiks atklāts ar lielformāta zīmēšanas kauju DrawOrgy#2 un Ubisound kosmosa noskaņās ieturēto elektronisko mūziku. No plkst. 23:00 iekštelpas ar bītu, basa un hiphopa mūzikas ritmiem piepildīs Antikvariāts, NiklāvZ, Oriole un ansis, kurš uzstāsies ar savu koncertprogrammu. Nakts otrajā pusē dejās varēs mesties tie, kuriem tuva ir acid, techno, 8bit, ghetto tek un ballroom elektroniskā mūzika, par kuru rūpēsies TV Maskava, Laukmetaals, Bastard Gy, minciisha ieraksti un Sakne. Vizuālo baudījumu visa vakara garumā nerimstoši sniegs VJ mākslinieces INA VARE un Linda Konone.

Naktī darbosies arī DrawOrgy sietspiedes darbnīca, kurā ikviens par ļoti draudzīgām cenām varēs apdrukāt līdzpaņemtos t-treklus vai citus apģērba gabalus.

Par dzērieniem pasākumā rūpēsies klubs «Piens», par ēdināšanu — «Ezītis miglā». Pasākuma tehniskais nodrošinājums – PXB.LV.

Ieeja pasākumā: 7 EUR

5 EUR ar skrejlapām, kuras šīs nedēļas laikā varēs iegūt vairākos Rīgas naktslokālos un ēstuvēs – «Kaņepes Kultūras centrā», «Chomsky», «Taka» un citās Miera ielas kafejnīcās, kā arī «MiiT Coffee», klubā «Piens», «Labietī», «Teātra Bārā», bārā «I Love You», «Ezītis Miglā», «Streetburger», «Hoodshop» un citviet.

www.dda.lv

Uz augšu