Vislabāk un sliktāk ģērbtās zvaigznes "Oskara" balvas ceremonijā

Nupat notikusi kinobalvas “Oskars” svinīgās pasniegšanas ceremonija. Ik gadu daiļās Holivudas aktrises, izkāpjot no limuzīna uz sarkanā paklāja, vērtē miljoniem skatienu. Kuras ir šā gada labāk un sliktāk ģērbtās zvaigznes?

Labāk un sliktāk ģērbto zvaigžņu tops sastādīts, atsaucoties uz vairāku modes pasaules pazinēju un modes žurnālistu viedokļiem.

Labāk ģērbtās zvaigznes.

Dženifera Garnera - aktrise izskatās lieliski no krāšņa tafta auduma perfekti piegrieztajā vakarkleitā, kuras melno krāsu lieliski atsvaidzina mirguļojošā “Van Cleef” briljanta kaklarota.

Mariona Kotiljāra - sudrabotās krāsas “Jean Paul Gaultier” vakarkleita, kuras garo šlepi veido grezni kruzuļi, ir īsta uzdrīkstēšanās! Tomēr aktrise kleitas izvēlē nav kļūdījusies, radot greznu “mazās nāriņas” iespaidu.

Emija Adamsa - modes nama “Proenza Schouler” radītā vakarkleita teicami saskan ar aktrises daiļajām auguma aprisēm. Turklāt kleitas sulīgā smaragdzaļā krāsa koķeti spēlējas ar aktrises sarkanajām matu šķipsnām.

Katrīna Heigla - ar spilgti sarkano kleitu no modes nama “Escada”aktrise ir trāpījusi desmitniekā! Nekā par daudz un nekā par maz. Skatītāji vēl ilgi atcerēsies šo Holivudas glamūru.

Penelope Krusa, kā vienmēr, prot izcelt savu augumu. Klasiskās krāsas un veiksmīgā piegriezuma kleita no modes nama “Chanel” tam ir lielisks pierādījums.

Emija Riana – “Calvin Klein” darinātā kleita uz pakaramā nešķistu piemērota šim pasākumam, taču uz aktrises auguma tā izskatās burvīgi. Nepiespiests, elegants un glīts kopskats.

Heidija Kluma – dziedātāja Seal draudzene, topmodele Heidija Kluma sevi uz sarkanā paklāja ir pieteikusi visai spilgti! Līdzās pavadoņa klasiskajam “Dior” uzvalkam Heidijas ugunīgā “John Galliano” vakarkleita spīd un laistās. Piekasīties gan mazliet varētu topmodeles izvēlētajiem Bārbijas tipa koši rozā aksesuāriem.

Laura Lineja – “Michael Krosa” klasiski melnā vakarkleita rada ļoti sievišķīgu un noslēpumainu tēlu, kuru perfekti papildina neuzkrītošie, bet tomēr dārgie aksesuāri.

Diāna Leina – kurš ir teicis, ka brūna krāsa neiederas šikāko vakarkleitu topā? Aktrises kleita lieliski pierāda, ka iederas gan! Maigā riekstu krāsa lieliski saskan ar dārgakmeņiem rotāto sprādzi uz aktrises gurna līnijas.

Hilarija Svanka – oriģināli, klasiski un sievišķīgi. “Versaches” melnā kleita ar smalkajiem tilla ielaidumiem un grezni izšūtajiem auduma ziediem uz viena pleca izskatās satriecoši.

Anna Hataveja – lai gan šī ir jau trešā koši sarkanā kleita ceremonijā, arī šī ir ļoti piemērota un izsmalcināta. Interesantais kleitas plecu piegriezums, ko rotā ziedi, saskan ar bagātīgo kleitas lejasdaļu, kurā redzam garu šlepi.

Lisa Rinna – lai gan viņa nav spoža aktrise Holivudā, jau kuro gadu lieliski spēj sevi parādīt uz sarkanā paklāja. Kleitas griezums perfekti atbilst aktrises būtībai – ieturēts un tomēr koķetīgs.

Sliktāk ģērbtās aktrises.

Džesika Alba – “Marchesas” darinātā kleita ir skaista, bet neatbilstoša Džesikas augumam: viņa, kā zināms, ir mātes cerībās. Kleitas lejasdaļa rada pārlieku lielu apjomu, kas estētiski neizceļ aktrises grūtniecību, bet neveiksmīgi cenšas to slēpt.

Elēna Peidža – divdesmit vienu gadu veca sieviete var atļauties vilkt gandrīz jebko! Diemžēl aktrise nav izmantojusi šo privilēģiju. Elēnu visi gaidīja ierodamies kādā izaicinošā vai romantiskā tērpā, tomēr viņa pārsteidza ar pretējo. Turklāt tērps jauno aktrisi dara stipri vecāku par saviem gadiem. Neveiksmīga izvēle.

Rebeka Millere - aktiera Daniela Deja-Luisa sieva, šķiet, uz ceremoniju ir ieradusies, lai samulsinātu visus modes pazinējus. Lai arī domāts ieturēt kādu ekstravaganti neierastu stilu, šajā gadījumā viņi abi ir nošāvuši greizi.

Sāra Larsone – lai gan aktieris Džordžs Klūnijs, kā vienmēr, izskatās neatvairāms, viņa pavadone, draudzene Sāra Larsone ir pamanījusies ar savu tērpu šo kopskatu sabojāt. “Valentino” radītā kleita nav piemērota nedz ceremonijai, nedz sezonai. Kleita atgādina vecāsmātes šūtus aizkarus.

Kamerona Diaza “Dior” maigi rozā kleitā izskatās apmierinoši, bet, kad aktrise pagriež muguru, šis tērps izrādās krunkaini atbaidošs un atzīstams par vienu no ģērbšanās neveiksmēm.

Diablo Kodija – lai gan scenāriju rakstniece centusies radīt brīvu un mežonīgu Kleopatras tēlu, tērps absolūti nav piemērota Diablo augumam. Kleita saīsina aktrises augumu, kā arī rada pārlieku apjomu gurnu apvidū.

Dženifera Hadsone – bieži mēdz teikt, ka grēks ir slēpt “Roberto Cavalli” radītos tērpus zem apmetņiem vai bolero jaciņām, tomēr šajā gadījumā tas būtu pat iesakāms. Diemžēl Dženiferas augums nevar to atļauties, kā rezultātā kopskats radies gaužām neveiksmīgs.

Tilda Svintone – lai gan aktrise pasaulē zināma kā klasisku vērtību piekritēja, kas reti kad savu tērpu izvēlēsies seksīgu un ekstraordināru, šoreiz ar togas piegriezuma melno kleitu viņa ir vēlējusies paust ko citu. Diemžēl tomēr neveiksmīgi, jo kopskatā zūd gan aktrises aristokrātiskais augums, gan skaistums. Melnais tērps izceļ vien savu dārgo audumu, bet ne pašu tā nēsātāju.

Tērpus varat skatīt rakstam pievienotajā galerijā.

Uz augšu