O, 28.03.2023.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Izmet dokumentus, lai var atpazīt sušķi?

TVNET
Izmet dokumentus, lai var atpazīt sušķi?
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: TVNET lasītājs

«Šī cūcība ir Madonas novada Dzelzavas pagasta Aizpurves ciemā šā gada 8. janvārī. Tā ir vieta, kur senāk bija atkritumu izgāztuve, bet tagad tur ir uzlikta zīme, ka izgāztuve ir slēgta, tur viss ir satīrīts un nebija piedrazots. Turklāt atkritumi izbērti aiz zīmes. Tur ir jauks meža ceļš un ļoti laba pastaigu un izskriešanās vieta manam suņukam. Ziemā mēs tur arī slēpojam. Es tur eju gandrīz katru dienu, un nebija grūti ieraudzīt, ka tur ir tikko piedrazots, turklāt redzams taču, ka ir sniegs un pa virsu vēl nav paspējis apsnigt,» raksta TVNET lasītāja Lelde no Dzelzavas pagasta.

Foto: TVNET lasītājs
Foto: TVNET lasītājs

Sniegs nu jau teju pilnībā būs nokusis, Latvijas mežos, pļavās, upīšu krastos atklājot ne visai pievilcīgo atkritumu «kultūrslāni». «Cūkmenu» ziemas veikums kā uz delnas! Ik gadu dabas mīļotāji un tie, kam pie sirds iet pastaigas brīvā dabā, ar cerībām gaida «Lielo talku». Tomēr par dabu jāatceras ne tikai talku laikā, bet ik dienu. Ja cilvēki būtu apzinīgi visa gada garumā, nekādas talkas nevajadzētu! Aicinām fotografēt piecūkotās vietas vai vēl labāk - pieķert cūkotājus notikuma vietā!

TVNET sāk jaunu lasītāju kampaņu, aicinot atklāt vietas, kas no mēslotājiem īpaši cietušas. Kopīgiem spēkiem centīsimies atrast vainīgos un varbūt ar publisku «fui» raisīt pārdomas par to, ka vide, kurā visi kopā dzīvojam, ir jāsaudzē.

TVNET aicina iesūtīt bildes un videomateriālus par piemēslotākajām vietām, norādot konkrētu vietu, kur foto uzņemts, kā arī laiku. Varbūt tev pat izdevies kādu pieķert «nozieguma vietā»? Apzināsim sakopjamās vietas un kaunināsim sušķus kopā! Materiālus sūti uz reportieris@tvnet.lv.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu