Rasels Krovs Austrālijā uzņem savu pirmo pilnmetrāžas filmu

Rasels Krovs

FOTO: Reuters/ScanPix

Aktieris Rasels Krovs, kurš ir saņēmis ASV Kinoakadēmijas labākā aktiera godalgu un filmējies teju piecdesmit kino un TV projektos, starp kuriem zināmākie ir tādi darbi kā «Gladiators», «Brīnišķais prāts», «L.A. konfidenciāli», «Robins Huds», «Amerikāņu gangsteris», «Tērauda vīrs» un citas kinolentes, patlaban Austrālijā uzņem savu pirmo pilnmetrāžas filmu, turklāt pats tajā tēlo titullomu.

Aktieris, kuram nav sveši arī producenta pienākumi, ir vairāku īsmetrāžas filmu autors, tomēr

pilnmetrāžas kino viņš vēl nebija uzņēmis.

«Līdz šim vienmēr biju domājis, ka aktiera darbs ir labākais pasaulē, taču tagad varu apgalvot, ka esmu atradis labāku darbu,» sajūsmu par kinorežisora amatu laikrakstam «Screen Daily» atklāj Rasels Krovs. «Mēs filmējam Austrālijas dienvidos – šī ir skaista vieta, un cilvēki, mana komanda ir lieliski. Viss norit pēc plāna, un man šķiet, ka režisora un aktiera pienākumu apvienošana man padodas labi,» piebilst aktieris un filmu veidotājs.

Rasela Krova topošās filmas nosaukums ir «The Water Diviner», un tā ir vēsturiska drāma, kas risinās Pirmā pasaules kara laikā Turcijā un kurā atspoguļoti tēva (R.Krovs) centieni atrast savus pazudušos dēlus. Patlaban filmēšana pilnā sparā risinās Austrālijā, taču februāra nogalē Krovs ar visu komandu pārcelsies uz Turciju, lai darbu turpinātu tur.

Projekta budžets ir 30 miljoni ASV dolāru. Krovs līdzās populārajam īru aktierim Kolinam Farelam, Holivudas zvaigznēm Vilam Smitam, Dženiferai Konelijai un citiem šonedēļ uz Latvijas kinoteātru ekrāniem būs redzams filmā «Ziemas pasaka» («Winter's Tale»), romantiskā un brīnumainiem notikumiem piesātinātā stāstā.

Uz augšu