Desmit jauni seksa veidi

FOTO: sxc.hu/thesaint

Vēl arvien nodarbojaties ar seksu pa vecam - vien misionāru pozā? Speciāli jums – desmit pašas modernākās seksa tendences!

Sekss un meditācija

Īpašu seksa terapijas veidu sludina Nikola Daidona - viņa radījusi organizāciju "Lēnā seksa kustība". Speciālisti iedvesmoja budisms, tantra un daoisms, kuros sievietes seksualitāte var plaši izpausties. Paņēmiens ar nosaukumu "Sprādzienbīstamais maisījums" pēc Daidonas uzskatiem palīdzēs kontrolēt orgasmu, atklāt baudai pašas slēptākās ķermeņa vietiņas un paildzināt spēcīgās izjūtas seksa laikā. Turklāt šādām nodarbībām vīrietis nemaz neesot vajadzīgs. Kaut gan viņš noteikti netraucētu.

Pikantais ēdiens

Ja jūs gribat uzsākt jaunu romānu un vienlaikus nodarboties ar kaut ko noderīgu, rekomendējam aiziet uz "Cook-dating" ("Randiņu ar ēdiena gatavošanu"). Tā ir kāda franču šefpavāra Frederikam Česno ideja. Kulinārijas kursu apmeklēšanas laikā viņš pēkšņi konstatēja, ka virtuve ir lieliska vieta, kur iepazīties un flirtēt. Viņa restorānu L'Atelier de Fred jau slavē visā Parīzē. Šeit kārdinājums, smaids un jūtas tiek maisītas ar tomātiem un bifšteku. Nodarbību ilgums - trīs stundas.

Pirmās divas - pati ēdiena gatavošana, vēl viena stunda - kopīgai degustācijai.

Uz skatuves

Japāņi - teju galvenie visa dīvainā izgudrotāji šajā pasaulē. Viņu pēdējais erotiskais izgudrojums ir Air Sex: seksa imitācijas sacensības simtiem cilvēku acu priekšā. Apģērbts cilvēks vienatnē izspēlē publikas priekšā dzimumaktu ar neredzamu partneri. Pēc izgudrotāju (vientuļu japāņu studentu grupas) domām, Air Sex uzdevums ir izklaidēt, nevis uzbudināt. ASV, sekojot viņu piemēram, nolēmuši veidot čempionātu, lai uzzinātu, kas šajā lietā ir amatieris, bet kas profesionālis.

Uzvarētāju nosaka pēc Staņislavska sistēmas: "Ticu - neticu".

Personīgais treneris

Radīta jauna trenera profesija - personiskais seksuālais audzinātājs. ASV seksuālās sagatavošanas treneris dod padomus, kā iepazīties ar pretējā dzimuma pārstāvi, kā arī strādā par personisko ķermeņa gidu - māca, kā pareizi pieskarties, glāstīt un uzbudināt sevi un savu partneri. Mīlestības guru gatavs pavadīt garas stundas apmācot, lai tikai audzēknis gūtu panākumus. Un jā, ir vērts paskaidrot - intīmās attiecības šim trenerim nedrīkst piedāvāt!

Ticama informācija

Gribat pārbaudīt savu seksuālo aktivitāti? Būs nepieciešams iPhone - vienkārši palieciet to zem palaga, pirms tam instalējot tajā jaunu programmu Passion. Kad jūtat, ka kaisle jūsu gultā sāk plosīties, ātri nospiediet pogu "starts" un turpiniet nodarboties ar seksu. Vērīgais "palīgs" nelaidīs garām nevienu jūsu kustību. Viņš iegaumēs katru "о-о-о-ah" un neaizmirsīs nevienu "а-а-а-ah", precīzi atcerēsies mīlas prieku ilgumu, bet pēc tam... dos atzīmi! Tagad jūs uzzināsiet, kas esat gultā - "augstākais standarts - numurs viens" vai pilnīgs profāns. Fantastiski vai pazemojoši - atkarīgs no rezultāta. Taču jautrība garantēta!

Visiem redzot

Kādam patīk novērot, kā citi nodarbojas ar seksu, kāds dod priekšroku tam, lai kāds cits skatītos uz viņu. Labākais risinājums vieniem un otriem - jaunā parādība ar nosaukumu dogging. Šī seksa mode ir radusies Lielbritānijā, pakāpeniski iekaro visu pasauli un

domāta tiem, kam patīk sekss svaigā gaisā nomaļā vietā

(parkā, mežā vai pludmalē). Vienīgais, kas padara dogging unikālu, - pieaicināto daudzums. Vēlaties darboties kā galvenie varoņi, kas uzstājas, vai paskatīties, kā to dara citi? Pietiek ierakstīt meklēšanas sistēmā šīs kustības nosaukumu, piereģistrēties kādā no daudzveidīgajiem forumiem un sagaidīt nākamo sesiju.

Karstais ledus

Uzņēmums IceCreamists radījis veselu produktu sēriju ar pašām uzbudinošākajām un drosmīgākajām garšām. Speciālais stends ar neparastiem saldējumiem 2009. gadā tika izvietots modīgajā Londonas universālveikalā The Selfridges. Tur bija iespējams pagaršot sasaldētu Sex Pistol, kas radīts no dažādu vielu kokteiļa un kam bija viagras efekts! Saldējuma ietekme ir tik spēcīga un momentāna, ka to pārdod tikai 18 gadus sasniegušām personām un tikai pa vienai porcijai katram. Jādomā, šis "deficīta princips" arī ir vienīgais veids, kā novērst masu orģijas pilsētā.

Krāsu spēle

Amerikāņi un briti jau ir iesaistījušies šajā unikālajā spēlē. Interesanti, kā šo modi pieņems Latvijā? Astoņdesmito gadu beigu izgudrojums, kas burtiskā nozīmē "sacēla kājās" puspasaules, pārdzīvo jaunu popularitātes vilni. Lai uzspēlētu, jums būs nepieciešama spilgta rokas sprādze no mīkstas plastmasas. Katrai krāsai ir sava nozīme: dzeltenais - "cieši apskāvieni", baltais - "dari visu, ko vēlies", zilais - "orālais sekss", zaļais - "mīlu izmantot seksuālās rotaļlietas". Bauda ir ne tikai tajā, lai parādītu visai pasaulei, kam jūs dodat priekšroku gultā,

bet arī, lai atrastu to, kas saprot, ka rokassprādze - nav tikai rotājums.

Planētas vārdā

Jau parādījušies ekoseksa piekritēji. Nē, jums nepavisam nav jāēd augļi un dārzeņi, lai aktivizētos gultā. Nepieciešams paņemt gultā līdzi kādu ekoloģiski tīru izgudrojumu, tādu kā organiskie prezervatīvi, seksuālās rotaļlietas no koka, vibratori uz energotaupīgajam baterijām vai pātagas, pagatavotas no pārstrādājamiem materiāliem. Īstais pārdošanas hīts - lubrikanti no zālītēm vai dabīgajām esencēm.

Tetovējumi

Modīgie tetovējumi iekļūst pašās negaidītākajās un slēptākajās vietās. Saka, ka sāpes intīmajās zonās ir četras reizes spēcīgākas nekā citās ķermeņa vietās. Bet šīs mokas ir tā vērtas! Intīmās fotogrāfijas ar šādiem tetovējumiem jau ir aktrisei Meganai Foksai un dziedātājai Rihannai. Ja tetovējums pašā slēptākajā zonā pagaidām ir bīstams, var izmantot daudz "miermīlīgāku" variantu. Piemēram, to izdarīja jaunā aktrise un dziedātāja Mailija Sairusa, kurai ir tetovējums zem krūts: "Tikai elpo".

Uz augšu