/nginx/o/2018/07/16/9850391t1h8c14.jpg)
Skaistumkopšanas procedūras, kas veiktas pie speciālista mājās, bez šaubām, izmaksā mazāk nekā salonā. Tomēr atceries, ka šādi pastāv risks iedzīvoties nudien nejaukās kaitēs. Ar ko jārēķinās, dodoties sevi sapost ārpus kosmētikas kabineta telpām, jautājām Sieviešu Kluba ekspertei, kosmētiķei Ievai Gulbei no Wellslim centra!
Dodoties uz jebkuru manipulāciju pie speciālista, kurš strādā mājās, klientu var apdraudēt vismaz trīs riski.
Pirmkārt, ja mājās nav ierīkota speciāla, dažādām kosmētiskajām manipulācijām paredzēta un īpaši kopta vieta, nav iespējams nodrošināt aseptikas prasības, tostarp dezinfekciju un sterilizāciju.
Otrkārt, bieži vien pastāv risks, ka meistars, kurš klientus pieņem mājās, nav sertificēts, tātad
nav juridiski tiesīgs konkrēto pakalpojumu sniegt.
Droši vien reti kura, aizejot pie šāda speciālista, viņam lūdz uzrādīt sertifikātu par atbilstošu izglītību! Tas rada risku, ka speciālists var pilnībā nepārzināt nianses, ko ietver konkrētā manipulācija, un līdz ar to, pat nodarīt kaitējumu veselībai.
Treškārt, apmeklējot skaistumkopšanas procedūras pie meistara mājās, radušos problēmu gadījumā klients ir pilnīgi neaizsargāts. Tad, ja veiktā skaistumkopšanas procedūra bijusi neveiksmīga – ir nodarīts kaitējums klienta veselībai vai izskatam –, vainu uzņemas viņš pats.
"Man gan šķiet, ka jebkurā gadījumā par neveiksmi atbildīgs ir meistars un
klientam ir tiesības prasīt viņam uzņemties par to atbildību.
Protams, par manipulācijām, ko klients veic pie speciālista mājās, tiek maksāts mazāk, bet tas nenozīmē, ka viņš dodas pēc nekvalitatīva pakalpojuma," uzskata Ieva Gulbe.
Kā novērojusi speciāliste, viens no apsvērumiem, kādēļ liela daļa klienšu neapmeklē skaistumkopšanas salonus, bet dažādas manipulācijas izvēlas saņemt pie speciālista mājās, ir naudas taupīšana. Otrs savukārt ir mentālais aspekts – daļai cilvēku joprojām raksturīgā postpadomju domāšana.