Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Eiroparlamenta deputāts Mirskis izstājies no SC

No apvienības "Saskaņas centrs" (SC) Eiropas Parlamentā (EP) ievēlētais Aleksandrs Mirskis pametis šo partiju, aģentūrai LETA apstiprināja SC Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs.

Pēc Urbanoviča teiktā, veicot biedru pārreģistrāciju, Mirskis to nav izdarījis. "Viņš to nevēlējās," komentāros skops bija SC frakcijas vadītājs.

Kā liecina aģentūras LETA arhīvs, Mirskis dzimis 1964.gadā. Viņš absolvējis Kauņas Politehnisko institūtu, iegūstot augstāko izglītību ūdens resursu racionālas izmantošanas jomā.

Mirskis darbojies dažādos uzņēmumos kā būvinženieris un projektu vadītājs, vēlāk arī ieņēmis amatus SIA "T.E.A.M.", Militāro izpletņlēcēju asociācijas, SIA "Europa plus", SIA "Baltijas satelītkanāli" un SIA "Radio Daugavai" valdēs.

2006.gadā Mirskis tika ievēlēts par 9.Saeimas deputātu, bet 2009.gadā - par Eiropas Parlamenta deputātu.

Plašāku publicitāti Mirskis guva saistībā ar savu tiesāšanos pret bijušo laikraksta "Diena" žurnālisti Guntu Slogu par goda aizskaršanu un neslavas celšanu, kura laikrakstā bija viņu salīdzinājusi ar Minhauzenu. Tiesa pagājušā gada septembrī nolēma lietu izbeigt.

Uz augšu
Back