Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Piketēs pret referenduma rezultātiem

FOTO: LETA

Rīgas domē (RD) pieteikts pikets pie Saeimas pret divvalodības referenduma rezultātiem, apstiprināja RD sabiedrisko attiecību speciālists Uģis Vidauskis.

Pikets pieteikts 15.martā no plkst.8.30 līdz 11, un plānotais dalībnieku skaits ir apmēram 20 personu. Piketa pieteicējs ir Grigorijs Fedjakins, informēja Vidauskis.

«18.februāra rezultāti neatspoguļo reālo situāciju un Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) ir pieļāvusi vairākas rupjas kļūdas, kas ļauj domāt, ka tautas nobalsošanas rezultāti ir bijuši apzināti falsificēti,» sacīja Fedjakins.

Piketa organizatori uzskata, ka referenduma laikā netika nodrošināta balsošanas anonimitāte, kā arī bijuši vēl daudzi CVK pārkāpumi balsošanas procesā.

Jau vēstīts, ka 18.februārī notika referendums par Satversmes grozījumiem, kas paredzēja krievu valodai piešķirt otras valsts valodas statusu. Tautas nobalsošanā grozījumi netika atbalstīti.

Uz augšu
Back