T, 28.09.2022.

Latvijā prezentēts Audi Q8

TVNET
Latvijā prezentēts Audi Q8
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2
Foto: Publicitātes foto

Ceturtdien, 2.augustā, Latvijā tika prezentēts jaunais Audi SUV klases pārstāvis – Q8. 

Audi Q modeļu jaunā seja – Audi Q8 ir eleganti slīpa jumta līnija, kas noslēdzas ar viegli ieliektiem “D” balstiem. Modelim ir arī izteiksmīga astoņstūra dizaina priekšējā radiatora reste. Vairākas detaļas auto dizainā norāda uz oriģinālo quattro modeli. Gluži kā oriģinālajam Audi quattro, aizmugurējās gaismas joslas pamatnē ir melna virsma. 

Ar daļējā hibrīda tehnoloģiju (MHEV) braukšanas sistēmas ir īpaši efektīvas. Bremzēšanas laikā iespējams atjaunot līdz 12 kW jaudas, bet MHEV  tehnoloģija nodrošina ilgstošu kustību ar deaktivizētu dzinēju, start-stop sistēmu aktivizējot jau no 22 km/h. 

Jaunā Audi Q8 MMI skārienvadības koncepcija nodrošina piekļuvi gandrīz katrai funkcijai, izmantojot divus lielus displejus. Augšējais 10,1 collas ekrāns nodrošina informācijas un izklaides funkcijas, kā arī navigācijas sistēmu vadību. Zemāk esošais  8,6 collu lielais ekrāns atvēlēts klimata kontroles un ērtību funkcijām, navigācijas teksta ievadei un īsceļiem. 

Latvijā Audi Q8 standarta aprīkojumā ir informācijas un izklaides sistēma MMI Navigation. Papildu aprīkojumā pieejamā MMI Navigation plus iekļauj Audi connect  datu pārraides moduli ar LTE standartu un Wi-Fi. Pēc izvēles pieejamā Audi connect atslēga ļauj autovadītājam aizslēgt un atslēgt transportlīdzekli, kā arī iedarbināt dzinēju ar Android viedtālruni. 

Novietojot automobili stāvvietā, pārvietojoties pilsētā vai garos pārbraucienos, Audi Q8 piedāvā virkni vadītāja drošībai domātu palīgsistēmu. To vidū ir adaptīvā kruīza kontrole, efektivitātes asistents, palīgsistēma krustojumu šķērsošanai, joslu maiņas brīdinājums un 360 grādu kameras. Viens no izcilākajiem papildinājumiem ir tālvadības garāžas pilots automobiļa novietošanai garāžā (remote garage pilot), izmantojot myAudi lietotni, kas tiks ieviests 2019. gada sākumā. 

Latvijā Audi dīleru centros Moller Auto Rīga un Moller Auto Lidosta Audi Q8 būs pieejams no 6.augusta ar sākumcenu 70 500 eiro. 

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu