Vīrieti aizķer garām braucošs vilciens; vairāki savainojas mājas darbos

Иллюстративное фото FOTO: Zane Bitere/LETA

Piektdien kāds vīrietis guvis smagas traumas, kad viņu aizķēris garām braucošs vilciens, bet vairāki cilvēki savainojušies, mājas darbos strādājot ar cirvi, zāģi un pļaujmašīnu.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa informēja, ka Rīgas reģionā 44 gadus vecu vīrieti aizķēris garām braucošs vilciens, un cietušais ar ķermeņa vairāku daļu smagiem ievainojumiem, to starp ar galvas traumu nogādāts slimnīcā.

Kurzemē 47 gadus vecs vīrietis iecirtis sev plaukstā un ar daļēju pirkstu amputāciju nogādāts pie speciālistiem Rīgā. Latgalē 21 gadu vecs vīrietis, mājās zāģējot malku, ar zāģi savainojis kāju un arī nogādāts slimnīcā.

Latgalē 59 gadus vecs vīrietis, neizslēdzot pļaujmašīnu, mēģinājis ar roku izņemt tajā iestrēgušos zarus, gūstot plaukstas traumas. Cietušais nogādāts medicīnas iestādē.

Rīgas reģionā 48 gadus veca sieviete alkohola reibumā neveiksmīgi kritusi pa kāpnēm, gūstot vairākus ievainojumus, tajā skaitā galvas un vēdera traumas. Latgalē 39 gadus vecs vīrietis kritis no vienstāvu mājas jumta un guvis kājas traumu. Abi cietušie aizvesti uz slimnīcu.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmusi 1113 izsaukumus, no kuriem 247 saistīti traumām un negadījumiem.

Uz augšu
Back