Pk, 30.09.2022.

Ostapenko turpmāk brauks ar Porsche Cayenne Turbo

TVNET
Ostapenko turpmāk brauks ar Porsche Cayenne Turbo
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2
Foto: Пресс-фото

Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko no auto ražotāja Porsche saņēmusi dāvanā jauno Porsche Cayenne Turbo. 

“Porsche jau vairākus gadu desmitus ir uzticīgs starptautiskā sieviešu tenisa atbalstītājs. Turpinot 2017.gadā aizsākto sadarbību ar Aļonu, viņai tiek dāvināts jaudīgs ceļabiedrs – automašīna Porsche Cayenne Turbo,” pauda Porsche centra Rīga direktore Anete Bilzēna. 

Savukārt pati tenisiste saka: “Sportā man svarīgs ir ilgtermiņa atbalsts – lai apkārt būtu cilvēki, kas priecājas par uzvarām un nenovēršas, kad piedzīvots zaudējums. Arī Porsche ir kļuvis par sabiedroto, kas turpmāk būs ar mani kopā katru dienu.”

Jaudīgā Porsche Cayenne Turbo būs Ostapenko pirmā personīgā Porsche automašīna īpašumā, taču šīs markas auto tenisiste jau ir iecienījusi – pagājušā gada nogalē atklājot Aļonas Ostapenko vārdā nosaukto tenisa halli tenisa centrā “Enrī”, sportiste ieguva lietošanā Porsche automašīnu. Savukārt šogad viņa demonstrēja savas autovadītājas prasmes, piedaloties Porsche Parking Challenge.

Foto: Publicitātes foto

Porsche Cayenne Turbo, ko Ostapenko šodien saņēma dāvanā, ir 4 litru motors ar 550 ZS un 770 Nm. Līdz 100 km/h automobilis spēj paātrināties 3,9 sekundēs. Auto ir sarkanbrūnā krāsā, ar divtoņu melnas un bēšas krāsas ādas salonu. Automašīnai ir 21 collu RS Spyder Design diski, Burmester 3D High-End visaptverošo skaņu sistēma, LED Matrix priekšēji lukturi ar Porsche Plus dinamisko gaismas sistēmu, Sport Chrono pakotne, joslu uzturēšanas un brīdināšanas palīgsistēmas, kā arī citas papildfunkcijas.

Aļona Ostapenko ir Latvijas labākā tenisiste – WTA rangā viņa sasniegusi 5.vietu, kas ir augstākais individuālā reitinga rezultāts starp Latvijas tenisistiem. 

Foto: Publicitātes foto

Jau junioru vecumā sportiste sasniedza labus rezultātus starptautiskos turnīros, taču īpaši veiksmīgs bija 2017.gads, kad viņa izcīnīja uzvaru Francijas atklātā čempionāta vienspēļu turnīrā un iekļuva prestižā Vimbldonas čempionāta ceturtdaļfinālā.

21 gadu vecā sportiste pagājušajā gadā tika atzīta par Eiropas Gada cilvēku Latvijā, kā arī tika atzīta par 2017.gada Latvijas labāko sportisti. Savukārt šogad tika nominēta Laureus sporta balvai kā 2017.gada lielākais atklājums. 

Foto: Publicitātes foto

Porsche tenisa pasaulē Ostapenko ienāca, piedaloties uzņēmuma organizētajā un spēlētāju īpaši iecienītajā tenisa turnīrā Porsche Tennis Grand Prix Štutgartē, kā arī pag.gadā kvalificējoties Porsche World Finals Singapūrā.

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu