EuroNCAP drošības testā Volvo S60 un V60 novērtē ar piecām zvaigznēm

TVNET
EuroNCAP drošības testā Volvo S60 un V60 novērtē ar piecām zvaigznēm
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Volvo

EuroNCAP drošības testā jaunais Volvo sedans S60 un universālis V60 saņēma maksimālo – piecu zvaigžņu novērtējumu, turpinot citu Volvo modeļu uzvaras gājienu šādās pārbaudēs.

Ar šo panākumu Volvo Cars kārtējo reizi apstiprina savu reputāciju automobiļu drošības jomā. Ikviens testētais Volvo modelis, kas šobrīd ir pieejams tirdzniecībā, sākot ar kompakto hečbeku V40 un beidzot ar lielo SUV XC90, ir aprīkots ar piecu zvaigžņu drošības tehnoloģijām.

2018. gadā EuroNCAP ieviesa visstingrāko testēšanas procedūru savas darbības vēsturē – tajā tika iekļauti jauni un sarežģītāki izaicinājumi attiecībā uz drošības tehnoloģijām, tostarp velosipēdistu noteikšanu, iedarbinot automātisko bremzēšanu, un brīdinājuma sistēmu ar joslas saglabāšanas palīgsistēmu. V60 un S60 ir vieni no drošākajiem automobiļiem, kas testēti atbilstoši jaunajai procedūrai.

"Šis rezultāts pierāda, ka Volvo Cars joprojām ir nozares līderis drošības jomā, vienmēr esot soli priekšā konkurentiem jauno tehnoloģiju attīstībā," saka Volvo Cars drošības centra vadītāja Malina Ekholma. "Neatkarīgi no izvēlētā Volvo modeļa, jūs vienmēr varat būt droši, ka jūs un jūsu tuvinieki brauc ar vienu no drošākajiem automobiļiem tirgū."

Volvo Cars izstrādātā platforma Scalable Product Architecture (SPA) un drošības tehnoloģijas vieno S60 un V60 ar lielāko brāli XC 60 un 90. sērijas flagmaņiem.

Visu Volvo standarta aprīkojumā tiek uzstādīta Volvo Cars aktīvās drošības pakete City Safety ar tehnoloģiju Autobrake. Lai mazinātu iespējamās sadursmes sekas, pirmoreiz pasaulē modeļa S60 un V60 sistēma City Safety iedarbina arī automātisko bremzēšanu. City Safety joprojām ir vienīgā automobiļu drošības sistēma, kas palīdz atpazīt gājējus, riteņbraucējus un lielus dzīvniekus.

V60 prezentācija notika šogad, tam vispiemērotākajā vidē – uz piebraucamā ceļa pie kādas ģimenes mājas Stokholmā. Modelis izceļ Volvo Cars ģimenes universāļu tradīcijas, rūpējoties par daudzajām mūsdienu ģimenes dzīves vajadzībām un situācijām.

Šovasar Volvo Cars iepazīstināja ar jaunās paaudzes sporta sedanu S60. Dinamiskais S60 ir pirmais Volvo, kas netiek aprīkots ar dīzeļdzinēju – šādi tiek apliecināta nozares līdera apņemšanās ieviest modeļus ar elektropiedziņu un ilgtermiņā aizstāt tradicionālos iekšdedzes dzinējus. Tas ir pirmais Volvo, kas tiks ražots Amerikas Savienotajās Valstīs – uzņēmuma pirmajā ražotnē ASV, kas atrodas Čārlstonas apkaimē, Dienvidkarolīnā.

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu