Elegance un ziedu raksti jeb kā iekārtot māju šogad

FOTO: Bonava/Publicitātes foto

Ja Jaungada apņemšanās saistās ar mājokļa labiekārtošanu, interjera atsvaidzināšanu un iedvesmojošākas telpas radīšanu ap sevi, tad ieskaties mājokļa interjera pasaules jaunumos un gūsti iedvesmu savam jaunajam dzīves telpas iekārtojumam. Nekustamā īpašuma attīstītāja “Bonava Latvija” arhitekte Elīna Kreice iepazīstina ar pērn lielākajās pasaules izstādēs apkopotajām interjera un dizaina tendencēm, kas mājokļa iekārtošanas jomā būs aktuālas 2019. gadā.

Elegance mīt detaļās

Šogad mūsdienīgu interjera dizainu raksturos plūdlīnijas un minimālisms apvienojumā ar spilgtām detaļām un objektiem Art Deco stilā. Kā akcents var kalpot interesanti veidots gaismeklis vai kāds neordinārs objekts, piemēram, griestos iekārti vingrošanas riņķi. Populārākās 2019. gada krāsu gammas – pasteļtoņi saskaņoti ar drosmīgiem krāsu akcentiem.

FOTO: Bonava/Publicitātes foto

Dabiski materiāli un ziedu motīvi

Dabas klātbūtne interjerā kļūst arvien jūtamāka. Ziedi visur - vāzē uz galda, ziedu raksti dīvānu un aizkaru audumu apdrukās vai tapešu motīvos un sienu gleznojumos. Ieteicamas spēles ar proporcijām, kā arī kvalitatīvi dabiskie materiāli dažādās kombinācijās: āda un koks, pinumi un akmens. Dizaina tendences liecina par 90. gadu atgriešanos interjera elementos – pīti krēsli, sauso ziedu kompozīcijas un marmora galdi. Aktuālas būs arī silta toņa koka mēbeles, apvilktas ar dabīgo ādu.

FOTO: Bonava/Publicitātes foto

Skandināvu harmonija

Skandināvu dizains ir pazīstams ar savu minimālismu, vienkāršo eleganci un kvalitatīviem dabiskajiem materiāliem. Interesanti risinājumi un negaidītas kombinācijas piešķirs vienkāršam stilam jaunu elpu. Ko jūs domājat par niedru lampu, akmens kafijas galdiņu vai mušmires dizaina dīvānu bērnistabā?

FOTO: Bonava/Publicitātes foto

Interesanti risinājumi drosmīgajiem

Lofta atmosfēra, industriālais stils, melni krāsots metāls – nereti moderns dizains saistās drīzāk ar skarbumu, ne mājīgumu. Materiālu izmantošanā auksts metāls labi saderēs ar koku, kas piešķirs siltuma sajūtu mājoklim. Modē šogad ir arī spoguļvirsmas, drosmīgas lielu objektu un stikla priekšmetu kombinācijas.

FOTO: Bonava/Publicitātes foto

Zaļi augi piešķirs mājīgumu un izskatīsies labi pat plašajos lofta tipa mājokļos. Puķu podi uz palodzēm ir pārāk vienkāršs risinājums mūsdienīgam interjeram. Izmantojiet par puķu podiem dekoratīvus stikla traukus vai pītus grozus – ļaujiet vaļu iztēlei.

Uz augšu
Back