Pk, 29.09.2023.

Neveiksmi cietušais Bangladešas lidmašīnas nolaupītājs draudējis ar rotaļu pistoli

TVNET/LETA/AFP
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Ierocis. Ilustratīvs attēls
Ierocis. Ilustratīvs attēls Foto: Pixabay

Bangladešas pilsonim, kurš svētdien mēģinājis nolaupīt Dakas-Dubaijas reisa pasažieru lidmašīnu, bijusi vien rotaļu pistole, turklāt sarunvedējiem viņš skaidrojis, ka lidmašīnas vadību mēģina pārņemt problēmu dēļ, kas radušās attiecībās ar dzīvesbiedri, pirmdien pavēstīja amatpersonas.

Nolaupītājs bijis "psihiski nelīdzsvarots", sacīja Bangladešas dienvidaustrumu pilsētas Čitagongas lidostas pārstāvis Sarvars Džamans.

"Kā nolaupīšanas iemeslu viņš minēja nedienas ar sievu, un viņš vēlējās runāt ar premjerministri Šeihu Hasinu," Sarars sacīja ziņu aģentūrai AFP.

Čitagongas policijas komisārs Mahabubors Rahmans sacīja, ka ierocim līdzīgais priekšmets, ar kuru nolaupīšanas mēģinājumu sarīkojušais cilvēks draudējis lidmašīnas salonā, nav bijis īsts ierocis, bet gan rotaļu pistole.

Jau ziņots, ka Bangladešas drošības spēki svētdien novērsa pasažieru lidmašīnas nolaupīšanas mēģinājumu, bet vainīgais aizturēšanas laikā Čitagongas lidostā ievainots un vēlāk miris.

Lidmašīnā atradās 148 pasažieri un apkalpes locekļi. Neviens nav cietis.

Aviokompānijas "Biman Bangladesh" lidmašīnu tika mēģināts nolaupīt ceļā no Bangladešas galvaspilsētas Dakas uz Dubaiju. Laikraksts "Dhaka Tribune", atsaucoties uz lidostas darbinieku, vēstīja, ka pēc lidmašīnas pacelšanās nolaupītājs mēģinājis ielauzties pilota kabīnē un piespiedis lidmašīnu veikt ārkārtas nolaišanos Čitagongā.

Lidostā to aplenca armijas un policijas elites vienības. Pasažieri tika evakuēti, bet vēlāk paziņots, ka izglābta arī apkalpe.

Nolaupītājs sarunvedējiem apgalvojis, ka viņam esot spridzeklis. Pastāvējušas aizdomas, ka šim cilvēkam ir psihiska rakstura traucējumi.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais