Pirmizrādi piedzīvo īsfilma par profesionālu skrituļslidotāju Nilu Jansonu
Foto

Pirmdien, 15. aprīlī, kinoteātrī “Splendid Palace” norisinājās "Lielā Kristapa" balvas laureātu - kino projekta "Pazust Latgalē" autoru, jaunās dokumentālās īsfilmas “Mind Your Step” (“Apzinies savu soli”) pirmizrāde, kuras galvenajā lomā ir Nils Jansons - profesionāls inline skrituļslidotājs un viens no Latvijas spožākajiem vārdiem ekstrēmā sporta pasaulē. Aplūko foto no pirmizrādes.

Dokumentālā īsfilma "Mind Your Step" ir stāsts par Nila Jansona izaugsmi ārpus ekstrēmā sporta rāmjiem, kura galvenais mērķis ir iedvesmot, likt aizdomāties un pārsteigt skatītājus ar elpu aizraujošiem trikiem. Sportista personiskā saikne ar dabu ir galvenais impulss, lai radītu ko vairāk nekā ierasts un vairotu izpratni par mūsu rīcības sekām ikdienas dzīvē. 

Nils Jansons

FOTO: publicitātes

Īsfilmas autors Kaspars Alksnis atklāj: “Kopīgiem spēkiem esam izveidojuši projektu, kas iziet ārpus ierastajiem skrituļslidošanas un citu ekstrēmo sporta veidu rāmjiem.

Mērķis bija radīt darbu ar pievienoto vērtību, kas nav tikai skaisti triki, slīdot lejā pa trubām, bet arī noteiktu ideju nesošs iedvesmas stāsts, tāpēc šoreiz uzmanība tiek pievērsta tam, kāds ir Nils savā ikdienas dzīvē.”

Noskaties īsfilmas reklāmas rullīti.

Uz augšu