Hokejists Rēdlihs izaicina ceļu policistu moto sacīkstē
Ātruma cilts

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

TVNET sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Šoreiz raidījumā norisināsies milžu cīņa starp policiju un hokeju – motobraukšanas duelī Latvijas hokejists Jēkabs Rēdlihs stāsies pretim ceļu policistam-motociklistam. Sacīkstē noskaidrosim, vai Jēkabs Rēdlihs uz motocikla ir tik pat izveicīgs kā uz ledus.

Jūtot līdzi mūsējo panākumiem Pasaules hokeja čempionātā, Ātruma cilts sarīkojusi jautru eksperimentu, un raidījuma vadītājs Pauls Timrots izaicinājis Latvijas hokejistu Jēkabu Rēdlihu izmēģināt spēkus motobraukšanas duelī. Viņa pretinieks ir Ceļu policijas darbinieks, kurš ik dienu pie motocikla stūres pilda dienesta pienākumus. Lai eksperiments būtu interesantāks, Ātruma cilts sarūpējusi īpašu trasi, kuru abiem pretiniekiem būs jāveic uz ātrumu, braucot slalomā. 

Policijas darbinieks uz startu ierodas pārliecības pilns, savukārt Jēkabs Rēdlihs neslēpj satraukumu un atzīst – viņš ir motobraukšanas iesācējs, tādēļ cer uz veiksmi, motivējot sevi un pretinieku ar saukli "Galvenais nenokrist!". Vai šajā eksperimentā izdosies iztikt bez starpgadījumiem un kurš - hokejists vai policists -  izrādīsies ātrāks, noskaidrosim jaunākajā Ātruma cilts sērijā. 

Iedvesmojoties no moto dueļa jautrības, Pauls Timrots ierosina jaunu sacīksti. Šoreiz ceļu policistam pretī stāsies motociklistu autoritāte - motoinstruktors Ģirts Vilnis jeb Goblins. Cīņa būs sīva, jo abi pretinieki noskaņoti uzvarēt! 

Šajā Ātruma cilts sezonā Pauls Timrots atkal meklē interesantus, trakus un aizrautīgus sarunu biedrus, kuri pastāstīs par saviem piedzīvojumiem. 2019. gadā raidījums kļuvis vēl mobilāks, jo bieži izrausies no ierastās studijas un dosies uz kādu notikumu vietu vai interesantiem pasākumiem. 

Ātruma cilts katru trešdienu plkst. 19.00 skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunās ar tēmturi #ĀtrumaCilts.

Uz augšu