Timrots vizinās ar režisora Laura Gundara 76. gada SAAB

Ātruma cilts
TVNET Auto
Timrots vizinās ar režisora Laura Gundara 76. gada SAAB
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no video

TVNET sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Raidījumā turpinās rubrika "Bez ABS", kurā skatītājiem ir iespēja iepazīties ar interesantiem pagājušā gadsimta automobiļiem un to īpašniekiem. Šoreiz Ātruma ciltī viesojas režisors un dramaturgs Lauris Gundars un viņa oranžais 76. gada SAAB 96, kurš krustojumos joprojām spējīgs "izkost" daudzas mūsdienu mašīnas. Tāpat raidījumā atgriežas rubrika "Blondīne servisā" ar Aneti Ķēniņu, kurai uzticēts šķietami viegls uzdevums – nomainīt auto tuvās gaismas spuldzi. Tomēr ne vienmēr viss ir tik vienkārši kā izklausās.

Režisora Laura Gundara SAAB no Stokholmas uz Latviju atceļojis 1991. gadā, un kopš tā laika auto ir Laura īpašumā. Sarunā ar Paulu Timrotu Lauris atklās, vai vēl kāds šāds auto Latvijā ir sastopams un cik daudz ieguldījumu nepieciešams, lai uzturētu SAAB braukšanas kārtībā. Lauris arī pārliecinoši uzsver – neskatoties uz vecumu, SAAB it nemaz nav lēnīgs un bez problēmām iekļaujas intensīvā satiksmē.

Lai ne vien apspriestu, bet arī izmēģinātu auto spējas, Lauris un Pauls kāpj oranžajā mašīnā un dodas testa braucienā. Izbraucot dažus līkumus, Lauris rosina Paulu pašam sēsties pie SAAB stūres. Pauls gan atzīst, ka ar šādu auto brauks pirmo reizi, tomēr vilinošajam piedāvājumam piekrīt. Kā Timrotam veiksies ar tik veca auto vadīšanu, noskaidrosim Ātruma cilts sērijā.

Raidījuma turpinājumā Pauls izaicinājuma stafeti nodod Anetes Ķēniņas rokās, kurai rubrikā "Blondīne servisā" pašas spēkiem jānomaina 98. gada "Volkswagen" priekšējās tuvās gaismas luktura spuldzīti. Lai palīdzētu āķīgajā uzdevumā, Pauls ļauj izmantot mašīnas lietošanas rokasgrāmatu, kurā orientēties Anetei nemaz tik viegli nesanāk. Pēc instrukciju atrašanas jāķeras pie prakses, un šeit blondīnes piedzīvojumi servisā var sākties!

Šajā Ātruma cilts sezonā Pauls Timrots atkal meklē interesantus, trakus un aizrautīgus sarunu biedrus, kuri pastāstīs par saviem piedzīvojumiem. 2019. gadā raidījums kļuvis vēl mobilāks, jo bieži izrausies no ierastās studijas un dosies uz kādu notikumu vietu vai interesantiem pasākumiem. 

Ātruma cilts katru trešdienu plkst. 19.00 skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunās ar tēmturi #ĀtrumaCilts. 

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu