Sv, 28.05.2023.

Valdis Melderis "zaudē nevainību" ar šosejas motociklu

Ātruma cilts
TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no video

TVNET sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Raidījumā šoreiz viesojas radio un TV personība Valdis Melderis, kurš pirmo reizi dzīvē izmēģinās spēkus motošosejā, izbraucot pilnu sacīkšu apli. Sagatavoties adrenalīna pilnajam izaicinājumam Valdim palīdzēs Latvijas motosporta leģenda Bruno Rožkalns, un pēc izbrauciena Valdis būs sajūsmā par treniņu.

Valdim Melderim motocikli nav sveši – savulaik pie "Harley-Davidson" stūres viņš pat šķērsojis Ameriku. Tomēr līdz šim ar jaudīgu motošosejas moci Valdis pa trasi nav traucies. Kādiem motocikliem Melderis dod priekšroku ikdienā un kā vērtē motošosejas spēkratu praktiskumu uz Latvijas ceļiem, noskaidrosim Ātruma cilts raidījumā.

Bet Ātruma ciltij patīk ne vien runāt par ātrumu, bet to arī izbaudīt, tādēļ Pauls Timrots aicina Valdi doties uz trasi, kur pieredzējušā Latvijas autosporta braucēja Bruno Rožkalna vadībā tiks apgūti jaudīgā "Yamaha" motocikla savaldīšanas un trases izbraukšanas pamati. Jau uzkāpjot uz motocikla, Valdi pārņem pamatīgs satraukums, taču īsti piedzīvojumi sāksies, iedarbinot motoru.

Šajā Ātruma cilts sezonā Pauls Timrots atkal meklē interesantus, trakus un aizrautīgus sarunu biedrus, kuri pastāstīs par saviem piedzīvojumiem. 2019. gadā raidījums kļuvis vēl mobilāks, jo bieži izrausies no ierastās studijas un dosies uz kādu notikumu vietu vai interesantiem pasākumiem. 

Ātruma cilts katru trešdienu plkst. 19.00 skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunās ar tēmturi #ĀtrumaCilts.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu