Sv, 1.10.2023.

Gaišā dienas laikā savās mājās Jelgavā aplaupīta sieviete

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Pixabay

Trešdien ap plkst.15 kādā privātmājā Jelgavā, lietojot fizisku spēku, aplaupīta sieviete, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Arlita Dolgā.

Policisti saņēmuši informāciju, ka trešdien Jelgavā, iekļūstot dzīvojamā mājā un lietojot vardarbību pret 1952.gadā dzimušu sievieti, nolaupīta nauda un personīgās mantas. Nozieguma vietā noskaidrots, ka sievietei nodarīti miesas bojājumi, tāpēc izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde un sniegta medicīniskā palīdzība. Tāpat policija cietušajai personai noteikusi tiesu medicīnisko ekspertīzi.

Veicot operatīvās darbības un meklēšanas pasākumus, Jelgavas iecirkņa darbinieki sadarbībā ar Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbiniekiem dažu stundu laikā pa karstām pēdām aizturējuši divus vīriešus, kuri laupīšanu veikuši. Agrāk šīs personas jau bija nonākušas policijas redzeslokā par mantiskiem noziedzīgiem nodarījumiem. Pie aizturētajiem atrastas nolaupītās mantas un nauda. Vīrieši pašlaik atrodas īslaicīgās aizturēšanas vietā.

Policija sākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 176.panta otrās daļas par laupīšanu, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā vai ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, vai ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī, dzīvoklī vai citā telpā. Bargākais sods par noziegumu ir brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem. Izmeklēšana lietā turpinās.

Policija aicina iedzīvotājus būt vērīgiem un pieskatīt gan savus, gan arī kaimiņa īpašumus un mantu.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais