Štrombergs ar džipu pārvar savas bailes bezceļos
Ātruma cilts

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

TVNET sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Šoreiz Pauls Timrots tiekas ar divkārtēju olimpisko čempionu BMX riteņbraukšanā Māri Štrombergu, kurš no Amerikas ieradies  Latvijā. Priecājoties par Māra viesošanos dzimtenē, Ātruma cilts sarūpējusi kārtīgu izvizināšanos BMX sacīkšu trasei līdzīgos apstākļos "333" trasē ar džipu. Redzēsim, vai Māris ar auto pa šādu trasi prot braukt tikpat labi kā ar BMX. 

Kā skaidro Māris, aptuveni pirms 20 gadiem BMX treniņiem pieejamās trases izskatījās ļoti līdzīgas "333" trasei, un savos labākajos karjeras gados viņš šādu ceļu noteikti pievarētu. Taču šobrīd, kā Māris smejas, viņam vairs neesot "tik spēcīga ciska". Vai slavenais riteņbraucējs pēc karjeras beigām pilnībā atmetis ar roku fiziskiem treniņiem un kādam negaidītam sporta veidam ir pievērsies tagad, noskaidrosim jaunākajā Ātruma cilts sērijā.

Lai gan smiltis un kalnainie līkloči Mārim nav sveši, viņš atzīst – ar džipu šādos apstākļos viņš nekad nav braucis, tādēļ Paula braukšanas padomi ļoti noder. Taču Ātruma ciltij patīk kārtīgi izaicināt, un pēc sīvas cīņas ar stāviem kalniem Mārim ir jauns pārbaudījums – uzbraukšana uz milzu estakādes. Neapgāžoties! Satraukums mašīnas salonā valdīs ne pa jokam. 

Šajā Ātruma cilts sezonā Pauls Timrots atkal meklē interesantus, trakus un aizrautīgus sarunu biedrus, kuri pastāstīs par saviem piedzīvojumiem. 2019. gadā raidījums kļuvis vēl mobilāks, jo bieži izrausies no ierastās studijas un dosies uz kādu notikumu vietu vai interesantiem pasākumiem. 

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Ātruma cilts katru trešdienu plkst. 19.00 skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunās ar tēmturi #ĀtrumaCilts.

Uz augšu