"Rammstein" koncerta dēļ ierobežos satiksmi Lucavsalā
Detalizēta informācija

"Rammstein"

FOTO: kadrs no video

Saistībā ar vācu rokgrupas "Rammstein" koncertu līdz pat 9. augustam ierobežos transportlīdzekļu satiksmi Lucavsalā un citās vietās pilsētā, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore Aira Šmelde.

No 5. augusta plkst.8 līdz 7. augusta plkst.8 slēgs transportlīdzekļu satiksmi Lucavsalas ielā un Laivu ielā, Lucavsalā.

Savukārt 6. augustā no plkst.23 līdz 7. augusta plkst.1 būs slēgta transportlīdzekļu satiksme Mūkusalas ielā, posmā no Akmeņu ielas līdz Bauskas ielai, savukārt no šodienas līdz 8.augusta plkst.12 būs slēgta transportlīdzekļu piekļūšana Lucavsalas laivu piestātnei.

No 5. augusta plkst.8. līdz 7. augusta plkst.8 būs aizliegts apstāties un stāvēt Lucavsalas ielas un Laivu ielas, Lucavsalā, abās pusēs. No 3. augusta plkst.6 līdz 8. augusta plkst.12 būs aizliegts apstāties un stāvēt Lucavsalas publiskajā autostāvvietā.

No 5. augusta plkst.20 līdz 7. augusta plkst.1 būs aizliegts apstāties un stāvēt Mūkusalas ielas rotācijas aplī, Merķeļa ielā, posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Inženieru ielai, izņemot sabiedrisko transportu, un Pulkveža Brieža ielā, 60 metru garā posmā no trolejbusu galapunkta virzienā uz Hanzas ielu.

No 6. augusta plkst.7 līdz 7.augusta plkst.1 būs aizliegts apstāties un stāvēt Mūkusalas ielā, posmā no Akmeņu ielas līdz Bauskas ielai. Savukārt DUS "Neste" Mūkusalas ielas rotācijas aplī būs aizliegts apstāties un stāvēt 6. augustā.

Tostarp no 6. augusta plkst.8 līdz 7. augusta plkst.1 ir aizliegta kuģošanas līdzekļu tauvošanās un enkurošanās Mazajā Daugavā un no 6. augusta plkst.15 līdz 7.augusta plkst.1 slēgs kuģošanas līdzekļu satiksmi Mazajā Daugavā.

Neskaidrību gadījumos iedzīvotāji aicināti zvanīt Satiksmes vadības centram pa bezmaksas informatīvo telefona numuru 80003600, kā arī sekot līdzi sabiedriskā transporta satiksmes izmaiņām.

Koncerts Rīgā Lucavsalā notiks "Rammstein" septītā studijas albuma turnejas ietvaros, kas pie klausītājiem nonāca šā gada pavasarī. Tas ir pirmais jaunais grupas ieraksts kopš 2009. gadā izdotā "Liebe ist für alle da".

"Rammstein" Tallinā

FOTO: Publicitātes foto

Pasaules slavu grupa iemantojusi ar iespaidīgiem līdz detaļām izstrādātiem un pirotehnikas elementiem bagātiem šoviem. Ikkatru koncertu caurvij nebeidzams sprādzienu un liesmu kokteilis, kurā katra nākamā dziesma grandiozitātē pārspēj nākamo.

Grupa jau uzstājusies Latvijā.

Foto: «Rammstein» koncerts «Arēnā Rīga».

Uz augšu