Jaunā seriāla "Tur" aktrise Ilva Centere ar pirmo reizi savalda moci

Ātruma cilts
TVNET Auto
Jaunā seriāla "Tur" aktrise Ilva Centere ar pirmo reizi savalda moci
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no video

TVNET sadarbībā ar LMT mājas viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma "Ātruma cilts" jaunāko sēriju. Šoreiz raidījumā nebijis eksperiments ­– jaunās latviešu filmas un seriāla "Tur" aktrise Ilva Centere pirmo reizi sēžas pie moča stūres. 

Šovasar pirmizrādi kinoteātros piedzīvoja jaunā latviešu filma "Tur", bet jau 17. septembrī LMT mājas viedtelevīzija sāks izrādīt tāda paša nosaukuma oriģinālseriālu – attiecību drāmu par mīlestību līdz nāvei. Tas skatītāju desmit sērijās iepazīstinās ar stāstu par mākslīgo intelektu, kas atdzīvina zaudētu mīlestību. 

Vienā no galvenajām lomām "Tur" redzama jaunā latviešu aktrise Ilva Centere. Filmā un seriālā Ilva spēlē sievieti, kura dzīvo pēc sajūtām un realitātes vietā izvēlas virtuālo pasauli, bet dzīvē jaunajai aktrisei patīk ātrums. Tā kā Ilvai vēl nav autovadītāja apliecības, viņa pārvietojas ar velosipēdu vai longbordu un sapņo par moča tiesībām. 

Ātruma cilts vadītājs Pauls Timrots Ilvai ir sagatavojis izaicinājumu: pirmo motocikla braukšanas stundu pieredzes bagātā instruktora Goblina vadībā. Aktrise neslēpj satraukumu, bet apguvusi pamatlietas par mūsdienu motocikliem, drosmīgi sēžas uz moča un dodas trasē. Kā izrādās, aktieri patiešām ātri apgūst jaunas prasmes un arī kameras var palīdzēt mācību procesā. Vai Ilva Centere drīzumā pievienosies ātruma ciltij un benzīngalvām, noskaidrosim jaunajā raidījumā! 

Foto: Ekrānuzņēmums no video

Šajā Ātruma cilts sezonā Pauls Timrots atkal meklē interesantus, trakus un aizrautīgus sarunu biedrus, kuri pastāstīs par saviem piedzīvojumiem. 2019. gadā raidījums kļuvis vēl mobilāks, jo bieži izrausies no ierastās studijas un dosies uz kādu notikumu vietu vai interesantiem pasākumiem. 

Raksts tapis sadarbībā ar LMT mājas viedtelevīziju.

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu