C, 18.08.2022.

Igaunijā auto saduras ar vilcienu; laimīgā kārtā visi izdzīvojuši

Papildināts
TVNET/LETA
Igaunijā auto saduras ar vilcienu; laimīgā kārtā visi izdzīvojuši
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Kristo Kivisoo/Järva Teataja

Pirmdienas rītā Igaunijas ārkārtas situāciju dienests saņēma izsaukumu uz Tiri, Jerves apriņķī, kur vieglā automašīna bija saskrējusies ar pasažieru vilcienu. Laimīgā kārtā automašīnā esošie cilvēki izdzīvoja, ziņo "Postimees".

"Sākotnējā informācija liecina, ka negadījums notika, kad no Vīlandes Tallinas virzienā braucošais vilciens uz dzelzceļa pārbrauktuves Aljasē sadūrās ar vieglo automašīnu, kas pārkāpa noteikumus un nepalaida vilcienu," stāstīja Paides policijas nodaļas dežurējošais virsnieks Raimonds Innoss.

Policija informē, ka "Renault" markas auto atradās divi cilvēki - 52 gadus vecais vadītājs un 66 gadus vecais pasažieris. Abi guva savainojumus un tika nogādāti slimnīcā, kur viņiem veica veselības pārbaudes.

Automašīnas vadītājs nebija alkohola reibumā.

"Sākotnējās liecībās "Renault" vadītājs sacīja, ka tuvojošos vilcienu nav pamanījis, jo viņam acīs spīdējusi spoža saule," piebilda Innoss. 

Glābēji pārbaudīja apskatīja arī vilciena pasažierus, taču nekādi savainojumi netika konstatēti.

"Arī tad, ja ir spoža saule, vadītājs nedrīkst pārkāpt ceļu satiksmes noteikumu, ka uz dzelzceļa pārbrauktuvēm ir jādod ceļš vilcienam. Rudeņos rīta saule ir zemu, tādēļ autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem un īpaši piesardzīgi jāpārliecinās, ka ir brīvs ceļš manevra veikšanai vai dzelzceļa pārbrauktuves šķērsošanai," klāstīja policijas pārstāvis.

Vilciens brauca maršrutā Vīlande-Tallina. Avārijas dēļ attiecīgajā dzelzceļa posmā ierobežota satiksme.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu