Barona ielā vieglais auto nosprosto sliedes; kavējas tramvaji

FOTO: Jānis Mūrnieks

Patlaban Kr.Barona ielas un Matīsa ielas krustojumā norit tramvaja sliežu ceļa pārmiju remonts. Lai gan šī vieta ir labi iezīmēta ar attiecīgajām ceļa zīmēm un labi redzams arī, ka starp sliedēm ir izņemts bruģakmeņu klājums, kāda sieviete otrdienas pēcpusdienā ap pieciem tomēr pamanījās iebraukt remontdarbu zonā, kur viņas vadītais Mercedes-Benz, ja tā var teikt, uzkārās uz sliedēm. Notikušā iemesli nav zināmi, taču, kas zina, varbūt dāma bija pietiekami pārliecināta par savu brauktprasmi, lai mēģinātu tikt pāri krustojumam, auto balansējot uz sliedēm. Lai vai kā, iecerētais viņai neizdevās un apstājusies ir 1., 3., kā arī 11. tramvaju kustība.

Iemesls tam ir kāda vieglā automašīna, kas, ignorējot zīmi "Braukt aizliegts", iestūrējusi sliežu remontvietā un tur arī "iesēdusies".

FOTO: TVNET

FOTO: TVNET

Jau vēstīts, ka remontdarbu dēļ no pirmdienas ierobežos satiksmi vairākās ielās Rīgas centrā.

Saistībā ar tramvaja sliežu ceļa pārmiju remontu līdz 4.oktobrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Krišjāņa Barona ielā, virzienā un posmā no ēkas Krišjāņa Baronā ielā Nr.78A līdz Matīsa ielai. 

Savukārt saistībā ar ielas seguma atjaunošanu līdz 15.oktobrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Satekles ielas posmā un virzienā no Dzirnavu ielas līdz Elizabetes ielai, Satekles ielas posmā un virzienā no iebrauktuves pazemes autostāvvietā tirdzniecības centrā "Origo" līdz Elizabetes ielai, kā arī Elizabetes ielas posmā no Satekles ielas līdz Kļavu ielai. 

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajos ielu posmos, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.

Veicot darbus nakts laikā, var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.

Uz augšu