Foto: klusais piejūras ciematiņš Kanādā, kur varētu apmesties Harijs un Megana

FOTO: Reuters/ScanPix

Gleznainajos Vankūveras salas dienvidu gala ciematiņos virmo baumas - visticamāk, tieši šeit apmetīsies Saseksas hercogu pāris Harijs un Megana, kuriem Lielbritānijas karaliene devusi svētību daļu sava laika pavadīt Kanādā.

Harijs un Megana lika trīt mēles abos Atlantijas okeāna krastos, kad paziņoja par atkāpšanos no britu karalisko pienākumu veikšanas. 

Ziņu aģentūra "Reuters" piektdien ziņoja, ka Megana tikai pēc dažām Lielbritānijā pavadītām dienām esot atgriezusies Kanādā pie astoņus mēnešus vecā dēla Ārčija. Mediji vēsta, ka Megana atrodoties Sāničas pussalā - Vankūveras salas daļā, kas atrodas uz ziemeļiem no Britu Kolumbijas galvaspilsētas Viktorijas. Pagājušā gada beigās ģimene tur aizvadīja sešas nedēļas ilgu atvaļinājumu.

"Es sevi nesauktu par [karaliskās ģimenes] sekotāju. Taču, ja viņi apmetīsies šeit, tad tas, protams, man būs interesanti," sacīja Sidnejas ciema iedzīvotāja Džoana Vilsone.

Pussalā esošos ciematus mierīgās atmosfēras lielākoties iecienījuši pensionāri. Pussalā ir mazāk nekā 20 000 iedzīvotāju. Tur atrodami suvenīru veikali un ēstuves, kuru firmas ēdiens ir cepta zivs ar frī kartupeļiem. Viegli pieejami prāmji, ar kuriem nokļūt Britu Kolumbijas rosīgākajās daļās.

Harijs un Megana piesaistīja vietējo uzmanību sava atvaļinājuma laikā. Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka pussalā dzīvojot gan ārkārtīgi bagāti, gan arī vidusšķiru pārstāvoši cilvēki. Tur esot daudz lepnu privātmāju, kas paslēpušās aiz augstiem mūriem un kokiem, tāpēc vietējiem neesot zināms, kur tieši karaliskais pāris bija apmeties.

Taču vietējie arī cenšas nebūt pārāk uzbāzīgi. "Pēdējā lieta, ko viņi vēlas, ir cilvēku pūļi, kuri viņus fotografē," sacīja Sidnejas ciema saldumu veikala īpašnieks Rons Bušdžens.

Vairāki iedzīvotāji pat atteicās runāt žurnālistiem, jo respektējot pāra tiesības uz privāto dzīvi.

"Harija mamma gāja bojā viņai pievērstās uzmanības dēļ. Tas bija ļoti traģiski," norāda Sidnejas iedzīvotāja Linna Salituro. "Es domāju, ka viņi tikai vēlas izrauties un būt drošā vietā, kur viņiem var būt normāla dzīve."

GALERIJA: Vieta Sāničas pussalā, kur pēc britu mediju ziņām Harijs un Megana pavadīja atvaļinājumu

Uz augšu
Back