Burovs: GKR jāpierāda, ka tā nav satelītpartija

Rīgas Domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs piedalās Ilgtspējīgas attīstības konsultatīvās koordinācijas padomes sēdē, kurā spriež par "Rail Baltica" projekta ietvaros skarto teritoriju attīstību Rīgā no pilsētplānošanas un finanšu piesaistes aspektiem. FOTO: Zane Bitere/LETA

Partijai "Gods kalpot Rīgai" (GKR) ir jāpierāda, ka tā nav nevienas citas partijas satelītpartija, sestdien partijas ārkārtas kongresā, skaidrojot GKR lēmumu Rīgas domes vēlēšanās startēt atsevišķi no "Saskaņas", sacīja bijušais Rīgas mērs Oļegs Burovs.

"Pirms dažiem gadiem toreizējais Rīgas mērs Nils Ušakovs (S) piedāvāja GKR vadītājam Andrim Amerikam apvienot partijas, bet tas nenotika. Mums tagad ir jāpierāda, ka GKR nav ne satelītpartija, ne kādas citas partijas filiāle," uzsvēra Burovs. 

Viņš norādīja, ka pēc vēlēšanām, protams, būšot plaša koalīcija, bet uz vēlēšanām GKR izlēmusi iet atsevišķi.

Burovs uzrunā atgādināja notikumus Rīgas domē kopš pagājušā gada vasaras un norādīja, ka tādos apstākļos neesot bijis iespējams strādāt, tāpēc labāk bijis izšķirties par virzīšanos uz ārkārtas vēlēšanām.

"Ja mēs mēģinātu noturēties savos krēslos līdz 2021.gada vēlēšanām, pēc tām par tādu partiju GKR varētu aizmirst. Līdz ar to bija jāvirzās uz domes atlaišanu - tā nav krīze, tā ir jauna iespēja," sacīja Burovs.

Uz augšu
Back