Jaunā dziedātāja MØNTA aicina mazāk šaubīties un ātrāk rīkoties

MØNTA

FOTO: publicitātes

Dziedātāja un dziesmu autore MØNTA (Monta Strūberga) pērnā gada rudenī sadarbībā ar kompāniju "MicRec" izdeva debijas dziesmu "Tu nezini, kas gaida tevi" un kopš tā brīža regulāri publicē dziesmas un studijā strādā pie sava debijas albuma.

"Ir dziesmas, kas pie autora atnāk momentā. Šī ir viena no tādām. Pie manis tā atnāca pagājušajā pavasarī, kad pamazām veidoju citādāku savu dzīves ceļu. Šī dziesma ir mans motoriņš, ar kuru iezīmēju sev to posmu, kurā sapratu, ka man ir jādara tas, kas man patīk, kamēr tas izdodas," stāsta jelgavniece Monta Strūberga.

Dziesma ierakstīta studijā Factory Sounds Studio sadarbībā ar producentu Gintu Stankeviču. Dziesmas teksta video veidojis Ēriks Saksons.

"Tikpat viegli, kā dziesma atnāca pie manis, tikpat viegli arī tās aranžējums tapa Gintam Stankevičam. Tas ir liels retums tādam perfekcionistam kā man, ka mani var pārsteigt ar kaut ko tā, ka man nav pat nekā, ko piebilst. Tā gadījās mums ar Gintu šoreiz. Viņš atsūtīja demo versiju dziesmai, un es biju sajūsmā par to, cik ļoti tā skan tā, kā es to biju iedomājusies. Par video runājot. Gribēju, lai šis video ir ar kaut ko īpašs, ne tikai ar krāsām un košumu. Man gribējās, lai tā sajūta ir tāda, kā esam uz ielām redzējuši, ka cilvēki kaut ko sludina vai streiko. Veiksmīga sadarbība man ir izveidojusies ar Ēriku Saksonu, kurš mani meistarīgi uzklausa un spēja precīzi izpildīt to, ko es vēlējos redzēt. Skatīsimies, vai arī klausītāji un skatītāji to uztvers," tā par dziesmu Monta.

Noklausies.

Dziesma pieejama visās populārākajās mūzikas straumēšanas un lejupielādes vietnēs visā pasaulē.

 

Uz augšu