Par desmit "ecstasy" tablešu realizāciju iepriekš sodītam vīrietim piespriež piecus gadus aiz restēm

Cietuma restes

FOTO: unsplash.com

Kādam iepriekš sodītam vīrietim par desmit "ecstasy" tablešu realizāciju nāksies izciest piecu gadu cietumsodu, pavēstīja prokuratūras pārstāve Una Rēķe.

Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa maijā apstiprināja Narkotiku nelikumīgas aprites noziegumu apkarošanas prokuratūras prokurora un kāda apsūdzētā vienošanos par brīvības atņemšanas sodu uz pieciem gadiem un vienu mēnesi, kā arī probācijas uzraudzību uz vienu gadu.

Saskaņā ar tiesas izmeklēšanā pārbaudītajiem pierādījumiem, apsūdzētais realizācijas nolūkā iegādājies desmit tabletes, kas saturēja 2,1 gramu MDMA jeb "ecstasy", kas saskaņā ar likumu ir definēts kā liels apmērs, kā arī 3,8 gramus marihuānas, ko glabāja pie sevis realizācijas nolūkā.

Apsūdzētais minētās tabletes realizēja kādā Imantas lielveikala stāvlaukumā, pārdodot tās speciālajā izmeklēšanas eksperimentā iesaistītai personai, pēc kā arī tika aizturēts.

Pēc apsūdzības uzrādīšanas apsūdzētais piekrita vienam no Kriminālprocesa likumā vienkāršotajiem pabeigšanas veidiem - vienojās par vainas atzīšanu un sodu. Ņemot vērā, ka apsūdzētais noziedzīgo nodarījumu bija izdarījis cita nosacīta soda izciešanas laikā, galīgais sods viņam tika noteikts brīvības atņemšana uz pieciem gadiem un 11 mēnešiem.

Uz augšu