Rīgas Motormuzejs no šodienas būs atvērts katru dienu

Rīgas Motormuzeja apmeklētājs

FOTO: Rīgas Motormuzejs

No 2020. gada 6. jūlija Rīgas Motormuzejs apmeklētājiem atvērts katru dienu no 10:00 līdz 18:00. Muzejā skatāma pastāvīgā ekspozīcija ar vairāk nekā 100 vēsturiskajiem spēkratiem, kā arī izstāde “GARĀŽA”, kurā aplūkojami spilgtākie 2019. gada Latvijas Antīko automobiļu kluba biedru atradumi.

Pieaugot apmeklētāju interesei par kvalitatīvu laika pavadīšanu muzejā, kā arī ņemot vērā pastiprināto tūristu pieplūdumu, muzejs atsāk darbu arī pirmdienās.

Laikā kopš muzejs vēris durvis apmeklētājiem pēc ārkārtējās situācijas beigām, to apmeklējuši ne tikai interesenti no Latvijas, bet arī kaimiņvalsīm – Igaunijas un Lietuvas – un attālākām zemēm, piemēram, Somijas, Vācijas, Francijas un citām valstīm.

Ekspozīcijas iepazīšanai muzejā pieejami audio gidi, kas iznomājami informācijas centrā un pieejami latviešu, angļu un krievu valodā. Lai apmeklējumu padarītu aizraujošāku, muzejs papildinājis savu pakalpojumu klāstu ar interaktīvu spēli “Ceļojums autobūves vēsturē”, kas aktivizējama apmeklētāju viedierīcēs. Tāpat iespējams pieteikt un rezervēt gidu grupām līdz 15 cilvēkiem. Ievērojot piesardzības un personīgās higiēnas prasības muzejā ir pieejami dezinfekcijas līdzekļi, sejas maskas un citi aizsardzības līdzekļi.

Uz augšu