"CityBee" piedāvās nomas automašīnas arī Liepājā

Citybee

FOTO: SCANPIX

Transportlīdzekļu koplietošanas uzņēmums "CityBee" pirmdien, 27.jūlijā, sāks darbību Liepājā, informēja "CityBee Latvija" vadītāja Egija Gailuma.

Tā ir trešā pilsēta Latvijā pēc Rīgas un Jūrmalas, kur turpmāk darbosies "CityBee" automašīnu koplietošanas zona.

Gailuma norādīja, ka "CityBee" kopš darbības sākšanas pērn Rīgā rūpīgi analizē Latvijas tirgu, lai paplašinātu automašīnu paņemšanas un atstāšanas zonu citviet Latvijā.

Zonas atklāšana kopā ar Liepājas pilsētas domes pārstāvjiem notiks 27.jūlijā plkst.15 Ostas promenādē, bet no plkst.14 līdz 17 automašīnas dosies Liepājas ielās ar speciālu akciju un ikvienu, kas pamās tām, gaida pārsteigums.

"CityBee" autoparku Latvijā veido 350 transportlīdzekļu. Vasaras sākumā jau esošo automašīnu klāstu - "Fiat 500", "Toyota Corolla", "Peugeot 308" un "Fiat Ducato" - papildināja kabrioleti - "Mini Cooper" un "Fiat 500".

"CityBee" darbojas 14 pilsētās Eiropā, piedāvājot vieglo un kravas automašīnu, velosipēdu un elektrisko skrejriteņu nomu. "CityBee" ir investīciju uzņēmuma "Modus Group" projekts. "Modus Group" specializējas finansējuma piesaistē autobūves nozarei, atjaunojamās enerģijas un nekustamā īpašuma projektiem.

Uz augšu