S, 28.01.2023.

Citas sievietes gribēja izjaukt jūsu laulību? Pauls: Atklāti runājot...

Egoiste
Citas sievietes gribēja izjaukt jūsu laulību? Pauls: Atklāti runājot...
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: VALDIS KAULINS / VALDIS KAULINS

Armanda Tripāna viesis kanāla 360TV raidījumā “Rezervēts” – Maestro Raimonds Pauls. Viņš pats gan nezina, kad un kurš viņu sācis saukt par Maestro. Jau teju 60 gadus katru rītu viņam sieva prasa – vai kafiju dzersi? Viņš ir iemācījies nevis atbildēt, bet paklusēt...

Mazmeita esot piekodinājusi, lai opis nerāda cilvēkiem savu telefonu. Savukārt viņš nesaprot – kā var pazaudēt teju visu dzīvi tajā. Tikai reiz dzīvē viņam ir bijis uztraukums - kad spēlējis kāda cita latvieša dižgara priekšā. Spēlējis viņš  dzīvē ir visu – tikai ne kārtis. Dzēris arī.

Bet tikai raksturs viņu padarīja par to, kas viņš ir Latvijas tautai. Šlāgeru meistars – varat saukt viņu arī tā. Viņš neapvainojas. Arī uz tiem, kas viņu izmantojuši politikā un skauduši. Viņam ir padomju ordeņi un mūsu trīs zvaigžņu – abi bezpersoniski un izdāļāti teju visiem. Un sāp viņam par Dziesmu svētkiem, jo nauda stāv pāri tautai.

Foto: VALDIS KAULINS / VALDIS KAULINS

Taksists reiz jau viņu veda uz krematoriju, jo kavējis. Tad, kad tas notiks, viņš negrib, lai pilsētās apstājas kustība. Nē – dziediet un jokojiet tāpat kā viņš, jo latviešiem pietrūkstot humora. Dižgars. Gluži vienkārši – otra tāda Latvijai nav bijis.

Foto: VALDIS KAULINS / VALDIS KAULINS

Raimonds Pauls: Man ir laimējies, ka man mājās ar ģimeni tādi konflikti nav bijuši. Bezmaz trīs reizes jānospļaujas. Gājis jau nav viegli. Visādas cūcības ar mani arī ir strādājuši, bet es kaut kā tam visam pārgāju pāri.

Armands Tripāns: Citas sievietes gribēja izjaukt jūsu laulību? 

Raimonds Pauls: Atklāti runājot, tad jau arī būtu to izdarījušas, ja varētu. Mums priekš mūsu laikiem ir jau rekorda skaitlis - sešdesmit! Tas ir daudz, ļoti daudz. Klausos savos draugos, mūziķos, paziņās, ka jau divi, trīs gadi kopā ir par ilgu. 

Armands Tripāns: Par ko jūs strīdaties mājās? Nevis kundze, bet tieši jūs?

Raimonds Pauls: Man jau par to jāsmejas pašam.

Cik gadus no vietas sieva man jautā vienu un to pašu jautājumu - vai tu kafiju dzersi? Viņa tak zina, ka es dzeršu, cik gadus man to jautās? 

Armands Tripāns: Kas jums ir jāizdara, lai nebūtu vulkāns? 

Raimonds Pauls: Lielākā māksla, atklāti runājot, ir paklusēt. Ja jūti, ka nebūs labi, labāk aizej projām. Labāk neielaisties, jo vārds pa vārdam ātri vien var...

Raidījumā “Rezervēts” – “savējo trešdienās” plkst. 22:00, kanālā 360TV.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu