Vislatvijas 18.novembra sportiskais izaicinājums "Brīvības skrējiens"

FOTO: publicitātes

Turpinot šogad iesāktās kopā skriešanas tradīcijas, jauniešu ielu sporta kustība "Ghetto Games" aicina svinēt Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienu 18. novembrī, piedaloties sportiskā izaicinājumā "Brīvības skrējiens".

Latviešu dzejnieks Rainis pirms vairāk nekā 100 gadiem teicis šādus vārdus: "Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba!" Tāpēc patriotisma svētku noskaņās, godinot mūsu valsti un tās proklamēšanas 102. gadadienu, 18. novembra izaicinājums ar uzvaras nosaukumu "Brīvības skrējiens" ir aicinājums sabiedrībai attīstīt un veicināt savu fizisko labsajūtu, radot kopības sajūtu un iegūstot pozitīvas emocijas, kopīgi piedaloties "Ghetto Games" skrējienā, izvēloties sev piemērotāko distanci - 3, 5, 10, 15, 21 vai 42 km. Skrējiens tiek sākts rīta pirmajā daļā jeb plkst.10.00 - visiem vienā laikā, bet katram izvēloties sev tīkamāko starta vietu un maršrutu (šajā gadījumā drīkst izmantot arī skrejceliņu), vai arī izvēloties sev tīkamāko starta laiku visas dienas garumā, ievērojot visus valstī izsludinātos ierobežojumus.

! Dalība - bez maksas.

Runājot par dalībnieku iesaisti pasākuma norisē, kā uzsver paši skrējiena organizatori, pieteikšanās ir ļoti aktīva, dalībnieki no visas Latvijas dažādās vecuma kategorijās.

Viena no izaicinājuma jaunākajām dalībniecēm Enia (15 gadi) no Auces novada: "Man vienmēr ir paticis sports, kurā es sevi pilnveidoju; lielākoties sāku skriet garās distancēs "Ghetto Games" izaicinājumu dēļ."

Viena no skrējiena pieredzējušākajām dalībniecēm Baiba (49 gadi) no Jūrmalas: "Regulāri sekoju "Ghetto Games" un Raimondam Elbakjanam Instagram. Redzot to, cik daudzi šogad iesaistījās "Ghetto Games" skriešanas, iešanas un riteņbraukšanas aktivitātēs, ir grūti nostāvēt malā. Tādēļ arī atsaucos 18.novembra "Brīvības skrējienam", lai radītu sev svētku sajūtu un gandarījumu par labi paveikto darbu savas veselības labā."

Dalībniekus aicinām reģistrēties https://ej.uz/briivibasskrejiens

Vairāk informācijas www.ghetto.lv

Uz augšu
Back