Pk, 9.06.2023.

Latvijas lielākās slēpošanas bāzes vērušas durvis apmeklētājiem

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 3
Sniega pūtējs slēpošanas trasē.
Sniega pūtējs slēpošanas trasē. Foto: Edijs Pālens/LETA

Ieviešot papildu drošības pasākumus, lielākās slēpošanas bāzes ir vērušas durvis apmeklētājiem, liecina informācija to mājaslapās.

Baldones novada atpūtas komplekss "Riekstukalns" svētdien būs atvērts no pllkst.9 līdz 22. Atvērtas ir galvenā, "Hobija trase" un "Iesācēju trase". Tomēr jārēķinās, ka kalna apmeklējuma laiks ir jārezervē. Nomas telpās var uzturēties līdz 37 cilvēkiem un inventāra izsniegšana notiek pēc numuriņu sistēmas.

Atvērts ir arī Cēsu atpūtas komplekss "Žagarkalns", kas svētdien strādās no plkst.12 līdz 22. Arī šajā trasē apmeklējuma laiks ir jāpiesaka iepriekš, jo slēpotāju skaits, kas vienlaicīgi atrodas trasēs, tiek ierobežots. Un arī šajā gadījumā inventāra noma notiek pēc numuriņu sistēmas. Ir atvērtas abas Cīruļkalna nogāzes ar diviem pacēlājiem un Žagarkalna nogāze ar vienu pacēlāju. Iesācēju un bērnu kalnā darbojas viens paklāja pacēlājs un divi virves pacēlāji.

Tāpat Cēsu pusē esošajā slēpošanas un atpūtas parkā "Ozolkalns" darbojas "Zaļā trase" un krēslu pacēlājs. Svētdien parks būs atvērts no plkst.10 līdz 20.  Arī šajā trasē ir ieviesti papildu drošības pasākumi. Lai gan apmeklējums iepriekš nav jāpiesaka, uz pacēlājā sēdēt drīkst pa vienam, izņemot vienas mājsaimniecības locekļus, inventāru nomas punktā apmeklētāju plūsma tiek regulēta un jābūt gataviem, ka nebūs pieejamas pārģērbšanās telpas vai iespēja ilgstoši uzturēties iekštelpās. Tāpat nomas ķiveres ir jāvelk tikai ar cepuri zem tās, bet iekštelpās jālieto sejas aizsargmaskas.

Slēpošanas bāzē "Gaiziņš" Madonas novadā ir atvērta trase "Lielais Golgāts", kas svētdien būs pieejama no plkst.10 līdz 22. Katram klientam iepriekš jāizvēlas konkrēts sev vēlamais laiks uz trases un jāpiesaka pacēlāja karte vai jāiegadājas uz vietas ar nosacījumu, ja tās vēl ir pieejamas. 

Savukārt Engures novada atpūtas kompleksā "Milzkalns", kas svētdien gaidīs interesentus no plkst.10 līdz 22, iepriekš rezervējot apmeklējuma laiku, ir pieejama "Fischer" sporta trase, 3., 4.trase priekšējā nogāzē, kā arī "Lēzenā trase" un "Iesācēju kalniņš". Ierobežots nomas telpās pieļaujamo cilvēku skaits un darbojas numuriņu sistēma.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 3

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu